У Києві планують повну евакуацію мешканців у разі блекауту

Автор: Марченко Любов

Столична влада готує план повної евакуації жителів Києва. Зі столиці доведеться у найкоротші терміни вивезти близько 3 мільйонів людей. Такий сценарій не виключений, якщо настане повний блекаут, і місто надовго зануриться в темряву.

У Києві планують повну евакуацію мешканців у разі блекауту - today.ua

Таку інформацію, пославшись на слова голови Департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука, опублікувало видання The New York Times.

Ракетні удари Росії по інфраструктурних об'єктах України спричинили серйозні руйнування в енергосистемі України, а також стали причиною відключення електрики в багатьох регіонах країни. Якщо Росія продовжить атаки на енергетичні об'єкти, то не виключені ситуації, коли цілі регіони на тривалий період залишаться без електрики. На випадок блекауту владою заплановано евакуацію всіх мешканців Києва.

З публікації стало відомо, що Київська влада отримає інформацію про критичний стан електромережі не менш як за 12 годин до її відмови. У такому разі буде оголошено евакуацію міста. Евакуації підлягають 3 мільйони людей.

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

У Києві планують повну евакуацію мешканців у разі блекауту

"Ми розуміємо, що якщо Росія продовжить подібні атаки, ми можемо втратити всю систему електропостачання. Якщо не буде електрики, не буде води і каналізації. Тому зараз уряд і міська адміністрація вживають усіх можливих заходів для захисту нашої системи електропостачання", - процитували в The New York Times Роман Ткачук.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чиновник також повідомив, що на даний момент ситуація повністю контролюється, і підстав для евакуації міста наразі немає.

Нагадаємо, у Центрі стратегічних комунікацій повідомили, що робити при відключеннях світла і як пережити можливий блекаут.