У Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті

Водії маршруток у Києві оголосили про ймовірне підвищення ціни на проїзд. За нинішньої паливної кризи та цін на пальне перевізники будуть змушені підняти вартість послуги. Ціна на проїзд зросте до 15 гривень.

У Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті - today.ua

Про це заявив Ігор Моїсеєнко, який очолює Асоціацію перевізників Києва та Київської області.

"Ближче до червня, якщо буде така ситуація з приводу цін на пальне, коли цінники вже будуть 60, 70 грн, то я думаю будуть змушені перевізники все ж таки підняти вартість проїзду до 15 гривень", - повідомив Моїсеєнко.

За словами голови Асоціації, сьогодні через жорсткий дефіцит пального, а також через низький пасажиропоток, на міські маршрути в Києві виходить не більше 30% від усього столичного автопарку маршруток. У Києві подорожчає проїзд у громадському транспорті Щоб зберегти транспортну інфраструктуру Києва та всі існуючі маршрути, перевізники будуть змушені підняти ціни на свої послуги. Наразі проїзд у столичних маршрутках коштує 8 гривень. Тобто ціна на проїзд зросте майже вдвічі.

Нагадаємо, Кабмін не має наміру скасовувати держрегулювання цін на пальне. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль каже, що цього треба уникати для того, щоб не було зловживань під час продажу пального. Через ракетні обстріли російськими військовими українських нафтобаз і складів з пальним, в Україні виникла паливна криза. Проте без пального країна не залишиться. Нам допоможе з паливом захід. Потрібен лише час для його доставки в Україну.

ДЖЕРЕЛОunian