У великому українському місті, що найбільше постраждало від війни, зносять зруйновані будинки і натомість будують нові багатоповерхівки. Будівлі споруджують поспіхом. У модульних квартирах не передбачено ні газу, ні опалення. А найголовніше, що будують багатоповерхівки без туалетів. Йдеться про окупований Маріуполь.
Окупанти намагаються там звести кілька багатоповерхівок замість зруйнованих, пише zn. Про те, як виглядає нове житло, яке зводять у колись красивому Приморському районі міста, розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
Андрющенко опублікував у себе в Telegram-каналі відео будівництва, де в кадрі видно, як сірі бетонні коробки-модулі ставлять одну на одну, таким чином споруджуючи будинок на кілька поверхів. Наскільки міцною може вийти така споруда – питання риторичне.
Але головне це не. За свідченнями очевидців цієї забудови та за словами автора публікації, у цих модулях не передбачені ні газові комунікації, ні душові, ні, навіть, туалети. Залишається тільки гадати, де митимуться, і куди бігатимуть справляти природні потреби "щасливі" володарі ордерів на тутешнє нове житло.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
"Бетонні курники путіна потроху ростуть. Особливо привертають увагу не тільки щілини, що замазуються
жувальною гумоюнезрозуміло чим. Навіть не відсутність натяку на туалет/душ. А віконця на рівні підлоги. Геніальний дизайн у не менш геніальному виконанні. Порівняно з цим Хрущов стає на рівень радянського Гауді", - пише Андрющенко.
Ці "курники", за словами радника маріупольського градоначальника, будують у Приморському районі міста. Одна бетонна клітка (один модуль) – це квартира на одну сім'ю. Зважаючи на все, опалення там також не буде, хіба що проведуть електрику. Загалом виходить якесь зовсім некомфортне і нерадісне житло.
Тим часом, українська влада оголосила загальну евакуацію населення з прифронтової зони. Тамтешні міста з розбитою інфраструктурою будуть непридатними для зимового проживання. Тому їх мешканців закликають перебратися на зиму подалі від лінії фронту, углиб країни, де буде тепло, вода і світло.