У iPhone виявили приховану кнопку, про яку не знав ніхто

Автор: Марченко Любов

В iPhone виявили приховану кнопку, про яку не підозрювала більшість користувачів цього девайсу. Виявляється, за допомогою цієї кнопки можна в один дотик досягти виконання будь-якої потрібної функції, яку заздалегідь запрограмував користувач. Для цього не потрібно ритися в меню і відкривати папки.

У iPhone виявили приховану кнопку, про яку не знав ніхто - today.ua

Цю кнопку показала якась ellyawesometech у відео на своїй сторінці в TikTok. Жінка розповіла про існування такої кнопки, а також показала як нею користуватися. Вона розповіла, що ця кнопка не приховує у собі жодної небезпеки. Навпаки, вона значно полегшує користування девайсом і дозволяє практично блискавично змусити його виконати саме те, що зараз потрібне власнику смартфона.

Це відео одразу стало вірусним. Тільки за першу добу з моменту публікації його переглянуло понад мільйон людей. Користувачі у захваті від побаченого. Багато хто дивується, як вони могли самі не знати про існування такої кнопки. При цьому деякі навіть пишуть у коментарях, що ця інформація "назавжди змінила їхнє життя".

У iPhone виявили приховану кнопку, про яку не знав ніхто Як з'ясувалось, оновлення, що містить функцію Back Tap, з'явилося вже давно – ще у вересні 2020 року. Воно доступне на всіх iPhone з операційною системою iOS 14. Йдеться про кнопку, розташовану на задній панелі девайсу в області логотипу Apple.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

За допомогою цієї кнопки можна в один дотик активувати будь-яку із заданих власником функцій: увімкнути ліхтарик, активувати камеру, диктофон або запустити програму Shazam, що дозволяє визначити назву пісні, яка щойно прозвучала. Загалом все, що вміє смартфон, "уміє" і ця кнопка. І вона виконує це в один дотик.

Потрібно лише запрограмувати потрібну функцію через налаштування, а потім її можна буде активувати легким стукотом по задній панелі в області логотипу Apple.

Як настроїти функцію Back Tap на смартфоні?

Зробити це можна лише за кілька простих кроків:

  • Спочатку переконайтеся, що на вашому iPhone встановлена операційна система iOS 14.
  • Потім перейдіть до налаштувань, виберіть Доступність, перейдіть до Touch і натисніть Back Tap внизу.
  • Можна також обрати спосіб активації цієї функції: двома натисканнями, трьома натисканнями або за допомогою обох варіантів.
  • Потім "прив'язуєте" обраний спосіб до цієї прихованої кнопки.
  • Після того, як вибір підтверджено, торкніться задньої панелі двічі або тричі, щоб активувати цю функцію.

При цьому потрібно знати, що ця кнопка спрацює навіть у тому випадку, якщо на телефон надіто захисний чохол.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, варто зазначити, що опис цієї функції міститься в інструкції до iPhone. Ну, а оскільки більшість користувачів навіть не підозрювали про наявність такої кнопки, можна зробити висновок, як "уважно" вони читають інструкцію, та й чи читають її взагалі.

Нагадаємо, компанія Apple викликала захоплення користувачів можливостями свого iPhone 13.