У Німеччині відкрили багато вакансій для українців без досвіду: умови роботи, зарплата, вік

Німеччина пропонує багато вакансій для українців без досвіду роботи. Вакансії, які пропонують, переважно не вимагають початкової кваліфікації. Усьому навчать на місці. При цьому зарплата відчутно вища за ту, що платять у сусідніх країнах ЄС, і, звичайно, значно вища за українську.

У Німеччині відкрили багато вакансій для українців без досвіду: умови роботи, зарплата, вік - today.ua

Вакансії, а також умови щодо кожного місця роботи опублікував популярний кадровий портал jooble.

З початку війни в Україні Німеччина стала однією з країн Євросоюзу, де знайшли тимчасовий притулок чимало біженців з нашої країни. Незважаючи на допомогу, надану німецькою державою, багато українців намагаються знайти там роботу, щоб не залежати від соціальних виплат, і навіть допомогти родичам, які залишились на батьківщині.

Вакансії, які сьогодні актуальні для українців без досвіду роботи

Пакувальник шоколадної продукції на фабрику Mondelez

Умови роботи. Постачання товарів на виробничу лінію, упаковка та сортування шоколадної продукції, контроль якості готового продукту. П'ять робочих днів на тиждень по 8-10 годин.

Зарплата вже після всіх належних вирахувань становить 2200 – 2400 євро на місяць (близько 80 тис. гривень). За понаднормовий час іде доплата.

Вік і стать. Вік – від 18 до 60 років. На роботу запрошують і чоловіків, і жінок та навіть сімейні пари. Останніх обіцяють забезпечити окремою кімнатою для проживання.

Умови проживання і додаткові вимоги. Для проживання надають зручні котеджі, розраховані на шістьох. У кімнатах – по 2 особи. Вся потрібна побутова техніка та побутові умови у котеджах є. Знання мови не потрібне.

Різноробочий на виробництво

Умови роботи. Робота на шоколадній фабриці та на її складах. Легальне працевлаштування. Спочатку дають роботу на 3-6 місяців, потім можна продовжити цей термін. Виробництво розосереджено різними містами Німеччини. Робочий тиждень 5-6 днів.

Зарплата – у середньому 1600 євро на місяць. При роботі понад норму можна отримувати і 2200 євро.

Вік і стать. Потрібні чоловіки та жінки віком до 55 років.

Умови проживання і додаткові вимоги. Є пропозиції для кандидатів зі знанням англійської мови на рівні Pre-Intermediate, а також для кандидатів без знання мов. Досвід роботи не є обов'язковим, а ось фізична витривалість на такій роботі знадобиться. У Німеччині відкрили багато вакансій для українців без досвіду: умови роботи, зарплата, вік

Працівники у європейський ресторан у Німеччині

Умови роботи. Робота в сучасному ресторані, розташованому поблизу однієї з головних доріг північної Німеччини. У штат потрібні і кваліфіковані спеціалісти, і люди без досвіду. Робота знайдеться всім. Залежно від місця роботи потрібно буде обслуговувати відвідувачів, прибирати столи і мити посуд, а також допомагати на кухні.

Зарплата – 1500-2200 євро на місяць (від 45 000грн).

Вік і стать. Потрібні і жінки, і чоловіки. За віком окремих вимог немає.

Умови проживання і додаткові вимоги. Із додаткових вимог – базове знання англійської мови (рівень А2). Проживають у кімнатах по 3-4 особи. Для пар надають окремі кімнати. Житло обладнане всіма необхідними побутовими приладами.

Співробітники на склади Мілка

Умови роботи. Працювати потрібно буде на шоколадній фабриці Milka у Франкфурті-на-Майні. Робота полягає в упаковці, сортуванні, відбраковуванні готової продукції шоколаду Milka. Графік роботи: 8-12 годин на день, 5-6 днів на тиждень.

Зарплата – 13 євро на годину (це заробіток до вирахування податків). Якщо виходити з можливого графіка роботи, то за місяць виходить від 2300 до 3700 євро – залежно від кількості відпрацьованих годин.

Вік і стать. Беруть працівників обох статей віком від 18 до 55 років.

Умови проживання і додаткові вимоги. Вакансія розрахована на громадян України, проте обов'язковою умовою є знання російської мови. Житло з усіма зручностями надається роботодавцем. Платити за комуналку треба буде за лічильниками. Плату вираховуватимуть із зарплати. Сімейним парам нададуть окрему кімнату.

Складський працівник

Умови роботи. Потрібні люди для роботи на складах і фабриках. Потрібно буде займатися упаковкою та фасуванням товарів, а також перевіряти їх на наявність дефектів.

Зарплата – 56 000–70 000 у гривнях.

Вік і стать. Беруть і чоловіків, і жінок. Вік – від 20 до 55 років.

Умови проживання і додаткові вимоги. Для працевлаштування знадобиться дійсний біометричний паспорт. Знання німецької мови не  обов'язкове. Роботодавці обіцяють комфортні умови роботи, соцпакет та доставку до місця роботи.

Окрім таких вакансій, які не потребують досвіду роботи, є ще й чимало інших пропозицій, де розглядають лише кандидатів із досвідом роботи. В основному досвідчених працівників шукають на вакансії водіїв міжнародних перевезень, а також різні будівельні спеціальності.

Нагадаємо, українські біженці в Німеччині можуть отримувати допомогу з безробіття. Однак для цього потрібно отримати дозвіл на тимчасове перебування та виконати низку інших умов.