У “Дії“ з'явилася ще одна цінна послуга: покрокова інструкція, як нею скористатися

Додаток "Дія" поповнився ще однією надзвичайно зручною послугою, яка розрахована на ФОПів. Тепер вони можуть, не виходячи з дому, заповнити Декларацію платника єдиного податку 2% і здати її.

У “Дії“ з'явилася ще одна цінна послуга: покрокова інструкція, як нею скористатися - today.ua

Про це повідомили у прес-службі Мінцифри.

Таку можливість отримали ФОП третьої групи, які виявили бажання під час війни перейти на 2%-й єдиний податок.

"Під час воєнного стану час набув особливої цінності. Зараз як ніколи важливо, щоб у людей була можливість не витрачати час у чергах та заповнювати папірці", – зазначив цінність нової послуги міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як заповнити декларацію в "Дії": алгоритм

  • Потрібно зайти до програми "Дія" та вибрати там у меню "Послуги".
  • Потім обираємо "Податки ФОП". Там має з'явитися в доступі "Декларація платника єдиного податку 2%".
  • Після цього платник вводить суму місячного доходу та перевіряє свої контактні дані, підтягнуті додатком, а також декларацію загалом. Якщо є якісь неточності, їх можна виправити.
  • Потім залишається лише підписати сформований документ "Дія.Підписом".

У “Дії“ з'явилася ще одна цінна послуга: покрокова інструкція, як нею скористатися Декларацію слід подати до 20 числа кожного місяця за попередній місяць. Користуватися цією послугою ФОП зможуть із травня нинішнього року до скасування військового стану.

Сплата податку через "Дію"

  • Авторизувавшись у додатку та обравши там потрібний розділ, далі слід вибрати "Сплату єдиного податку 2%" та обрати місяць, за який ви розраховуєтесь.
  • Далі потрібно запровадити суму місячного доходу, з якого сплачується податок. Система автоматично розрахує розмір податку. Звіртеся, чи він збігається з вашими розрахунками. Після цього залишається обрати зручний для вас спосіб оплати та сплатити.
  • Сплачений податок має бути зарахований протягом 3 днів, про що з'явиться повідомлення у розділі "Розрахунки з бюджетом".

Нагадаємо, українцям хочуть запровадити додатковий податок під час війни. Так, НБУ пропонує запровадити додатковий збір за ввезення некритичного імпорту.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua