У Дніпрі підвищать тарифи на воду: “Дніпроводоканал“ оприлюднив нові ціни

У Дніпрі стануть вищими тарифи на воду. Міське КП "Дніпроводоканал" оголосило про підвищення розцінок на водопостачання та водовідведення. Тарифи зростуть з 1 січня 2022 року, проте вже зараз вони відомі.

У Дніпрі підвищать тарифи на воду: “Дніпроводоканал“ оприлюднив нові ціни - today.ua

Про підвищення розцінок на водопостачання і водовідведення повідомила прес-служба КП "Дніпроводоканал". У повідомленні говориться, що нові тарифи на воду встановлюють для того, щоб забезпечити рентабельну роботу підприємства. Зокрема міському водоканалу потрібно більше грошей для того, щоби покрити витрати на ліцензовану діяльність.

Тарифи на воду встановлені різні для різних типів споживачів.

Зокрема, для споживачів, які є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (підприємства, що здійснюють виробничу діяльність), будуть встановлені такі тарифи на воду:

  • централізоване водопостачання - 7,8898 гривень з ПДВ за 1 м.куб (зараз 6,180 гривень);
  • централізоване водовідведення - 6,7130 гривень з ПДВ за 1 м.куб (зараз 4,980 гривень).

У Дніпрі підвищать тарифи на воду: “Дніпроводоканал“ оприлюднив нові ціни Для споживачів, які не є суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення (юрособи, бюджетні організації та побутові споживачі), тарифи на воду будуть такими:

  • централізоване водопостачання - 19,0117 гривень з ПДВ за 1 м.куб (зараз 14,928 гривень);
  • централізоване водовідведення - 14,1714 гривень з ПДВ за 1 м.куб (зараз 10,356 гривень).

Нагадаємо, чиновники з НКРЕКУ вже неодноразово відзначали, що тарифи на воду в Україні набагато нижчими, ніж в ЄС. Тому очевидно, їх будуть підвищувати не тільки в Дніпрі.

ДЖЕРЕЛОvgorode