В Англії пропонують вакансії із зарплатою 52 тисячі доларів: яким фахівцям готові платити такі гроші

Жителі Англії мають унікальний шанс отримати роботу із велетенською зарплатою. Йдеться про роботу у спеціальній команді, яка займатиметься розслідуваннями злочинів, пов'язаних із криптовалютою. Наразі Національне агентство боротьби зі злочинністю Великобританії (NCA) відкрило вакансії для офіцерів. Таких вакансій п'ять, а пізніше, очевидно, з'являться робочі місця для рядових членів команди. Зарплата, яку обіцяють таким фахівцям, виглядає приголомшливо не лише за українськими, а й за британськими масштабами.

В Англії пропонують вакансії із зарплатою 52 тисячі доларів: яким фахівцям готові платити такі гроші - today.ua

Зараз при NCA вже створено спеціальний відділ, який назвали Національним підрозділом боротьби з кіберзлочинністю (NCCU) Crypto Cell. Прийом заявок до цього підрозділу обмежений часом до 10 січня.

За відкритими вакансіями обіцяють щомісячний заробіток у розмірі від $48 200 до $52 400. Природно, щоб отримувати такі гроші, фахівці повинні мати найвищу кваліфікацію в галузі розслідування кіберзлочинів, а також ідеально орієнтуватися у світі цифрової валюти.

В Англії пропонують вакансії із зарплатою 52 тисячі доларів: яким фахівцям готові платити такі гроші

На сьогодні британці – одні з найбільш активних учасників ринку криптовалют. І, природно, з'явилася потреба у захисті їхніх цифрових активів від криптошахраїв. Саме з такою метою створюють цей відділ. Він працюватиме не лише над розкриттям актуальних злочинів у світі цифрової валюти, а й діятиме на попередження, кажуть у NCA.

Найімовірніше, до офіцерського складу цього відділу іноземцям дороги немає. Але щодо рядового складу, який набиратимуть згодом, то не виключено, що й кмітливі українські біженці могли б виявитися корисними на цій ниві. Тим більше, що українські IT-фахівці давно почуваються в будь-якій галузі віртуального світу, як риба у воді.

Нагадаємо, українцям пропонують долучитися до нового заробітку під час війни. Для цього їм пропонують безкоштовне навчання криптограмотності.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua