Український monobank тепер має двійника в Азербайджані. Там з'явився Leobank, який має чимало подібності з українським банком. Їхня схожість не випадкова. Адже Leobank створений на тій же платформі, що і monobank. У них загальні творці.
Створенням платформ для необанков (банків без відділень) стала компанія Fintech Farm, яку, в свою чергу, організували співзасновники monobank-а і Приват24. Біля витоків компанії Fintech Farm стоїть один із засновників monobank-у Дмитро Дубілет, його товариш Микола Безкровний і засновник Приват24 Олександр Витязь.
Саме вони втрьох заснували Fintech Farm - компанію, яка займається розробкою платформ для необанків. Першим покупцем товару цієї компанії виявився азербайджанський Unibank, який захотів обзавестися ще й власним необанком. Таким чином у фінансовому просторі Азербайджану з'явився Leobank, що має багато спільних рис зі своїм українським двійником.
У чому подібність monobank-у і Leobank-у
У них схожі лендінгові сторінки, а також схожий інтерфейс.
Популярні зараз
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу
Українські АЗС збільшили ціни на автогаз
Аналітики повідомили, як зміняться ціни на продукти харчування в Україні
В обох банків є свій талісман, який присутній у символіці банку. У monobank-у це кіт, а в Leobank-у - лев (було би дивним, якби банку з такою назвою обрали за талісман іншу тварину, - авт.).
У Leobank-у також є кешбек і високий кредитний ліміт, розрахований на 62 дні погашення.
Таким чином, український monobank має всі шанси стати своєрідним "прабатьком" для багатьох необанков, а заснована українцями компанія Fintech Farm стане "фабрикою необанків" для багатьох зарубіжних країн.
Нагадаємо, на monobank поскаржилися, що він блокує кредитний ліміт і робить своїх клієнтів боржниками.