У мережі АТБ розповіли, на скільки часу у них залишилось продуктів

Автор: Марченко Любов

Українська торгова мережа АТБ розповіла, як працює в умовах війни, і який запас продовольства вона має.

У мережі АТБ розповіли, на скільки часу у них залишилось продуктів - today.ua

Зокрема торговельна мережа АТБ заявила, що її супермаркети на мирній території оперативно реагують на запити покупців. У магазинах моніторять ситуацію, і не лише з продовольчими постачаннями, але також і в сфері безпеки працівників магазинів та покупців.

"Компанія має достатню кількість товарних залишків для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення. Логістична і транспортна інфраструктура компанії знаходиться під особистим контролем керівництва", - йдеться у заяві директора з маркетингу в АТБ-Маркеті Валерія Бондаря.

У мережі АТБ розповіли, на скільки часу у них залишилось продуктів В АТБ також кажуть, що погодинний моніторинг ситуації дозволяє оперативно реагувати та забезпечувати магазини мережі продовольством. Магазини мережі й надалі дбатимуть про те, щоб забезпечувати людей продовольством. Вони працюють з 8:00 до 20:00.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Однак, залежно від ситуації, вони можуть змінювати графіки своєї роботи. Тому покупців просять реагувати на ці зміни із розумінням.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Просимо планувати покупки раніше часу і реалізовувати їх у світлий час доби! Звертаємось та закликаємо всіх наших покупців, колег і партнерів: зберігайте спокій і не піддавайтеся паніці, – зазначили в АТБ. – Магазини торгової мережі "АТБ" забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі", - пишуть у повідомленні торговельної мережі.

Нагадаємо, стало відомо, що буде у магазинах АТБ замість поліетиленових пакетів.