Укрзалізниця запустила нову послугу, на яку всі давно чекали: коштує лише 1 гривню

Компанія Укрзалізниця запустила нову послугу, яка обрадує багатьох її пасажирів і допоможе їм скоротати час у дорозі. Йдеться про сервіс Sweet.tv, який буде доступний пасажирам поїздів Інтерсіті+.

Укрзалізниця запустила нову послугу, на яку всі давно чекали: коштує лише 1 гривню - today.ua

Вартість послуги - лише 1 гривня. За таку символічну ціну можна буде підключитися до локальної мережі поїзда і дивитися на своєму смартфоні фільм на власний розсуд. Благо, в списку передбачено понад 400 ліцензійних кінофільмів у відмінній якості.

Їх можна буде дивитися або мовою оригіналу, або з українським дубляжем. При цьому власникам смартфонів зовсім не потрібен буде мобільний інтернет. І, навіть якщо він не оплачений, це ніяк не вплине на можливість дивитися фільми під час поїздки поїздом Укрзалізниці. Укрзалізниця запустила нову послугу, на яку всі давно чекали: коштує лише 1 гривню Активувати цю послугу дуже легко. Пасажиру достатньо лише відсканувати своїм смартфоном QR-код на стікерах, які є на кожному вікні поїзда.

У прес-службі Укрзалізниці зазначають, що такий пілотний проект був запущений у поїздах Інтерсіті і Інтерсіті+ ще в кінці минулого року. З тих пір його тестували. Ну, а тепер вже система переведена з тестового режиму в робочий. При цьому, на початку тестування вона була зовсім безкоштовною. Втім, і ціна розміром в 1 гривню погоди нікому не зробить.

Нагадаємо, Укрзалізниця готує до запуску нові плацкартні вагони підвищеної комфортності. Очевидці розповіли, що там передбачено.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel