Укрзалізниця відновлює довоєнні маршрути і плату за проїзд: залишився один евакуаційний рейс

Компанія "Укрзалізниця", незважаючи на втрати, відновлює довоєнні маршрути пасажирських поїздів та повертає плату за проїзд. При цьому в Україні усе ж поки залишили один евакуаційний рейс, який, як і раніше, безкоштовно вивозитиме людей із зони бойових дій.

Укрзалізниця відновлює довоєнні маршрути і плату за проїзд: залишився один евакуаційний рейс - today.ua

Евакуаційний рейс курсуватиме з Покровська Донецької області. За словами голови Укрзалізниці Олександра Камишина, у тому регіоні, як і раніше, гаряче, і для багатьох людей залізниця – єдина можливість вибратись із зони бойових дій.

Решта рейсів будуть платними, як і до війни. При цьому в регіонах, де це можливо, активно відновлюють пасажирське залізничне сполучення. Укрзалізниця відновлює довоєнні маршрути і плату за проїзд: залишився один евакуаційний рейс За словами Міністра інфраструктури Олександра Кубракова, Україна втратила внаслідок війни близько 23% залізничної мережі. Тут йдеться як про ті шляхи, які опинилися в зоні окупації, так і про залізничні об'єкти, що зазнали руйнування. Однак, незважаючи на це, багато рейсів уже вдалося відновити.

Зокрема, у середині квітня було відновлено рух регіонального дизель-поїзда між Черніговом і Києвом . А з понеділка, 16 травня, запускають збірний рейс із Чернігова і Сум до Львова та Ужгорода. У Києві вони з'їжджатимуться і далі відправлятимуться вже до місць призначення – до Ужгорода і Львова. Крім того, з 1 червня відновить свої рейси "Прикарпатський експрес", що, як і до війни, курсуватиме між Львовом та Чернівцями. Відновлюють також маршрути багатьох приміських електричок у Київському та інших регіонах.

Нагадаємо, з 12 травня Укрзалізниця також відновила онлайн-продаж квитків на потяги через свій сайт.