Укрзалізниця отримала нові вагони: за комфорт держава віддасть 3 мільярди гривень

Автор: Марченко Любов

Укрзалізниця отримала перші п'ять із ста замовлених нею нових вагонів. Усі п'ять вагонів – купейні. Крім них, у цьому замовленні ще будуть спальні вагони, а також купейні вагони, пристосовані для перевезення інвалідів-візочників.

Укрзалізниця отримала нові вагони: за комфорт держава віддасть 3 мільярди гривень - today.ua

Перші 20 вагонів Укрзалізниці, за умовами контракту, мають отримати ще цього року. І ось перші п'ять із цих двадцяти – вже готові до перевезення пасажирів. У нових вагонах передбачено рівень комфорту, якого ще не було у наших поїздах.

Вагони обладнані так, щоби пасажирам було максимально зручно перебувати в дорозі

Купе забезпечені системою сигналізації та кнопкою виклику провідника. Крім того, у кожному вагоні є кулер із гарячою та холодною водою. Тобто вже не потрібно чекати, коли провідниця почне розносити по вагону чай. Можна будь-коли зробити його самим.

Для пасажирів, які подорожують із немовлятами, передбачений навіть столик для сповивання малюка. Столики в купе обладнані тримачами для склянок, а також у кожному купе є розетки з портами USB. Укрзалізниця отримала нові вагони: за комфорт держава віддасть 3 мільярди гривень Крім того, у вагонах та купе передбачено енергозберігаюче освітлення, а також кондиціонери. У вікнах купе є кватирки, які можна відкрити, щоби провітрити відсік. Загалом усе облаштовано так, щоби взимку в ньому не було холодно, а влітку пасажири не знемагали від спеки.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Під полицями передбачений більший обсяг багажу, ніж у старих вагонах. Це дозволить надійно сховати на час поїздки усі валізи, з якими подорожують пасажири.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втішно, що все це замовлення на 3 мільярди гривень, яке фінансуватиметься з бюджету України, не пішло за кордон. Його віддали вітчизняному виробнику – Крюківському вагонобудівному заводу, який і займеться випуском усієї сотні нових вагонів.

Нагадаємо, Укрзалізниця знайшла спосіб легально перевозити невакцинованих пасажирів.