Укрзалізниця оголосила про тимчасову зупинку евакуаційних поїздів, що йдуть до Львова

Компанія Укрзалізниця оголосила про те, що всі евакуаційні потяги, які прямують до Львова, тимчасово зупинятимуть. Це пов'язано з тим, що залізничний вокзал у Львові переповнений людьми, і справлятися з цим хаотичним потоком людей дедалі складніше.

Укрзалізниця оголосила про тимчасову зупинку евакуаційних поїздів, що йдуть до Львова - today.ua

Про вимушену зупинку поїздів, що йдуть до Львова, повідомила прес-служба Укрзалізниці.

"У зв'язку із заповненістю Львівського центрального вокзалу, Укрзалізниця пріоритетно зупинятиме поїзди львівського напрямку за ст. Підзамче (Львів) для більш рівномірного та безпечного розподілу пасажирів. Зверніть увагу, будь ласка", - йдеться у повідомленні прес-служби Укрзалізниці.

Укрзалізниця оголосила про тимчасову зупинку евакуаційних поїздів, що йдуть до Львова Наразі всі евакуаційні потяги йдуть на захід країни. Люди з Києва, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Одеси тікають від війни. Хтось осідає у західному регіоні України, а хтось вирушає далі – до сусідніх країн.

У зв'язку з цим компанія Укрзалізниця оголосила всі потяги, що відправляються на захід, евакуаційними. Західний напрямок також посилили спецрейсами. Усі рейси, що йдуть на захід, є безкоштовними для пасажирів. При посадці пріоритет віддається жінкам з дітьми і людям похилого віку.

Нагадаємо, одна з європейських країн обіцяє виплачувати біженцям з України щомісячну допомогу.