Укрзалізниця змінює графіки руху поїздів: пасажирам рекомендують звірити свої квитки

Компанія Укрзалізниця змінює графіки руху поїздів за десятьма напрямками. Такі перетворення пов'язані з поступовим відновленням руху поїздів, яке було скорочено під час пандемії, а також із загальною оптимізацією руху пасажирських потягів.

Укрзалізниця змінює графіки руху поїздів: пасажирам рекомендують звірити свої квитки - today.ua

"Укрзалізниця продовжує покращувати графіки поїздів згідно з анонсованим планом по економії 1 млн годин пасажирам протягом року", - сказано в повідомленні на сайті компанії-перевізника.

Так, завдяки вже впровадженим змінам у графіку руху поїздів компанія зуміла заощадити для українців 100 тисяч годин часу. Тобто, пасажири цих десяти напрямків будуть менше знаходитися в дорозі, і сумарно вони зможуть заощадити 100 тисяч годин часу. Укрзазлізниця також порахувала, скільки грошей вдасться заощадити її пасажирам, якщо конвертувати заощаджений час у фінансовий еквівалент. Вийшла значна сума - близько 7,7 млн гривень. Укрзалізниця змінює графіки руху поїздів: пасажирам рекомендують звірити свої квитки Компанія вже оптимізувала графіки руху таких поїздів: Київ - Рахів, Київ - Маріуполь, Костянтинівка - Харків, Харків - Дніпро.

На черзі - ще шість маршрутів: Ужгород - Лисичанськ, Солотвино - Київ, Маріуполь - Львів, Київ - Бердянськ і Львів - Новоолексіївка, Бердянськ.

Таким чином, якщо ви заздалегідь придбали квиток на якийсь із цих поїздів, обов'язково звірте його з новим графіком руху, щоби не запізнитися на потяг і не прибути на вокзал на добу раніше.

Крім того, в Укрзалізниці розповіли, що компанія чуйно реагує на зауваження і за можливості йде назустріч побажанням людей. Зокрема, на маршруті руху "Прикарпатського експреса" були додані зупинки, і, крім того, влаштована зручна пересадка пасажирів, які їдуть в Ужгород.

Нагадаємо, Укрзалізниця запустила 11 нових маршрутів до узбережжя. Таким чином, для українців відпочинок на морі став доступнішим.

ДЖЕРЕЛОuz.gov.ua