Укртелеком оголосив про підвищення вартості тарифів на фіксований телефонний зв'язок

Компанія Укртелеком, яка є найбільшим в Україні оператором зв'язку зі стаціонарних телефонів оголосила про підвищення тарифів на свої послуги. Фіксований телефонний зв'язок буде коштувати дорожче з 1 жовтня.

Укртелеком оголосив про підвищення вартості тарифів на фіксований телефонний зв'язок - today.ua

При цьому в Укртелекомі зауважили, що абоненти, які не користуються пакетними пропозиціями, будуть платити за колишніми цінами. Вартість зв'язку змінюється лише для тих абонентів, які користуються пакетами, що містять у собі хвилини для дзвінків на мобільні номери і для міжміських дзвінків.

"Вартість таких пакетів зростає на 40 гривень в місяць. При цьому в них додається від 200 до 500 додаткових хвилин для дзвінків на мобільні номери. Фактично, це збільшення розмірів пакетних пропозицій, для якого існує економічне і ринкове обґрунтування", - підкреслили в "Укртелекомі ".

Укртелеком оголосив про підвищення вартості тарифів на фіксований телефонний зв'язок Наприклад, абоненти Укртелекому, що використовують тарифний план "Домашній Безлімітний", отримають цілих 500 додаткових хвилин вартістю по 8 копійок за хвилину. Таким чином, для них місячний платіж за фіксований телефонний зв'язок виросте на 40 гривень. Однак при цьому вони отримають більше 8 додаткових годин на зв'язок із мобільними номерами.

"В цілому ж із жовтня з пакетом "Домашній Безлімітний" тепер можна спілкуватися з мобільними абонентами 1000 хвилин, 1000 хвилин по країні", - уточнили в Укртелекомі.

Таким чином, із жовтня вартість пакетних пропозицій становитиме від 164 до 189 гривень на місяць. В Укретелекомі це вважають цілком прийнятною та адекватною ціною за надані послуги з фіксованого телефонного зв'язку.

Нагадаємо, в Україні хочуть запровадити податки на смартфони, комп'ютери і телевізори.

ДЖЕРЕЛОubr.ua