Укрпошта знизила комісію за оплату послуг ЖКГ

Укрпошта в умовах, коли Україна бореться із російськими окупантами, знизила наполовину комісію за оплату послуг ЖКГ у своїх відділеннях. Про це повідомила прес-служба українського національного поштового оператора.

Укрпошта знизила комісію за оплату послуг ЖКГ - today.ua

Слід зазначити, що така акція триватиме лише два тижні – до кінця березня. Можливо, потім, якщо продовжуватиметься вторгнення Росії, її продовжать, але поки що про це офіційно нічого не говорили.

Голова Укрпошти Ігор Смілянський закликав українців скористатися цією акцією, щоб трохи заощадити на платіжках з ЖКГ за лютий.

Український національний поштовий оператор продовжує працювати за умов війни. Однак іноді це небезпечно для їхніх співробітників. Нагадаємо, кілька днів тому на Запоріжжі під обстріл російських окупантів потрапив автомобіль Укрпошти. В результаті загинули двоє людей (чоловік і жінка).

Укрпошта знизила комісію за оплату послуг ЖКГ Російські окупанти, не зумівши нічого вдіяти на землі, тепер обстрілюють населені пункти та мирне населення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Укрпошта пропонує велику знижку на посилки для біженців за кордон. Знижка діє, зокрема, для посилок до Польщі, Молдови, Румунії, Словаччини та Угорщини.