Укрпошта вже виплачує пенсії за квітень: хто першим отримає виплати

Укрпошта вже почала виплачувати пенсії за квітень. Компанія обіцяє доставити виплати у всі регіони України – навіть туди, де гримлять бої. До речі, саме з цих найпроблемніших областей і почали виплати.

Укрпошта вже виплачує пенсії за квітень: хто першим отримає виплати  - today.ua

Про те, що гроші за квітень уже почали виплачувати, повідомляє "Пенсійний кур'єр".

В інформації повідомляють, що пенсії доставлять усюди. Навіть у ті населені пункти, де зараз дуже гаряче: у Чернігівську, Харківську, Сумську, Луганську та Херсонську області.

При цьому пенсіонери, які були змушені змінити місце проживання, можуть переказати свої виплати туди, де вони тимчасово зупинилися. Тобто їх можна перевести на будь-яке відділення Укрпошти, яке зараз доступне і працює. Укрпошта вже виплачує пенсії за квітень: хто першим отримає виплати Для того, щоби перевести пенсію на інше відділення, слід зателефонувати за одним із таких контактних телефонів:

  • Укрпошта – 0 800 300 545;
  • Пенсійний фонд – 0-800 503 753.

При цьому пенсіонери, які раніше отримували свої пенсії у банку, а тепер не мають такої змоги, можуть перевести виплати з банку на Укрпошту. Для цього слід звернутися до одного з відділень Пенсійного фонду, щоби переадресувати гроші з банку на найближче доступне відділення Укрпошти. Відповідну заяву можна також передати через листоношу або в будь-якому поштовому відділенні нашої країни.

До речі, у березні Укрпошта доставила готівкою 85% усіх пенсій, які громадяни отримують через цього поштового оператора. Листоноші дісталися усіх далеких куточків України – усюди, де тільки дозволяла обстановка. Завдяки цьому свої пенсії отримали понад 2,5 млн. наших громадян. Зараз, у такий складний час, важко переоцінити значущість соціальності місії, яку виконують працівники Укрпошти.

Нагадаємо, українцям також розповіли, як можна переказати виплату пенсії з Укрпошти на банк.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua