Укрпошта першою у світі відкрила віртуальний магазин на eBay

Державна Укрпошта першою у світі серед поштових компаній відкрила свій віртуальний магазин на eBay. Це дозволить їй не тільки ширше рекламувати свої товари, а й завдати потужного удару по спекулянтах, які на цій та на інших платформах торгують марками та іншими популярними товарами від Укрпошти за неймовірними цінами.

Укрпошта першою у світі відкрила віртуальний магазин на eBay - today.ua

Про це повідомив у Facebook генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. Укрпошта обзавелася власним "відділенням" на eBay, похвалився топ-менеджер.

"Непогана новина, коли твій магазин з'являється на майданчику, де присутні понад 147 млн активних покупців у 190 країнах. Безумовно, дякую команді Ebay, які створили для нас максимально сприятливі умови та швидко приймали всі рішення", - написав Смілянський.

Таким чином Укрпошта вдарила потужним залпом по спекулянтах, які на тій же платформі eBay вже встигли розгорнути активну торгівлю марками із серії "Російський військовий корабель", що стали дефіцитними ще до свого "народження". При цьому Смілянський зауважив, що цей магазин особливо припаде до серця українцям, що опинилися за кордоном, які фізично не можуть потусуватися в черзі за марками. Їм не доведеться перекуповувати їх у спекулянтів за драконівськими цінами.

Укрпошта першою у світі відкрила віртуальний магазин на eBay

"Тепер вони зможуть спокійно замовити собі і марки, і футболки та інші товари з нашою символікою, а також одночасно допомогти Україні, тому що $5 з кожного замовлення надсилатиметься до благодійного фонду Укрпошти та KSE Foundation", - поділився топ-менеджер.

Звичайно, товари Укрпошти, виставлені в магазині на eBay, коштуватимуть покупцям дещо дорожче, ніж вони коштують в Україні. Проте їхня вартість буде нижчою за спекулятивну приблизно в 20 разів. Та й із кожної покупки будуть відрахування на благодійність.

"Звичайно, ціни на зовнішніх майданчиках будуть відрізнятися. Так, набір блок марок F + листівка + конверт коштуватимуть $49,95, при цьому ціна включає міжнародну доставку, а також, як я писав вище, благодійний компонент", - наголосив генеральний директор Укрпошти.

При цьому він також зауважив, що в перші дні роботи нового магазину можуть виникати невеликі проблеми. Проте програмісти швидко їх усуватимуть, і надалі віртуальне відділення Укрпошти обіцяє працювати без перебоїв.

Нагадаємо, раніше Укрпошта почала продавати популярні марки у своєму онлайн-магазині, а також на платформах Kasta та ROZETKA.

ДЖЕРЕЛОgazetavv.com