Укрпошта розпочала виплату заборгованих пенсій: хто і коли отримає

В Україні з понеділка, 12 вересня, розпочали виплату пенсій у деокупованих населених пунктах. Укрпошта почала розвозити гроші, які пенсіонери не змогли отримати, перебуваючи в окупації.

Укрпошта розпочала виплату заборгованих пенсій: хто і коли отримає - today.ua

Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Координаційний штаб з питань деокупованих територій ухвалив рішення негайно розпочати виплату пенсій у звільнених населених пунктах. Багато тамтешніх пенсіонерів, яким пенсію доставляли співробітники Укрпошти, вже по кілька місяців не бачили своїх грошей. І ось тепер їм почали розвозити їхні пенсії.

Деякі відділення Укрпошти розпочали розвезення грошей із понеділка, 12 вересня. А дехто почне з вівторка, 13. Вони вирушили звільненими населеними пунктами Харківської області.

"Перші пенсії на Харківщині довеземо на пересувних відділеннях вже у понеділок", - повідомив Смілянський.

Укрпошта розпочала виплату заборгованих пенсій: хто і коли отримає Крім того, обіцяють найближчими днями вирішити проблему і з виплатою пенсії тим, хто отримував гроші на банківську картку. Наразі їм ще не розпочали виплату заборгованого. Проте найближчим часом проблему буде вирішено, запевнив Смілянський.

Як відомо, Україна вирішила не відмовлятися від виплат пенсій своїм громадянам на тимчасово окупованих територіях. Це була принципова позиція влади від самого початку окупації. Тому щомісяця кошти надходили на їхні рахунки. Щоправда, отримати їх можна було лише на вільній території країни, якщо гроші раніше виплачували через Укрпошту.

Тим же, хто отримував їх на банківські картки, їх, як і раніше, нараховують на їхні карткові рахунки. Але проблема в тому, що окупанти дуже активно намагаються звести оборот гривні нанівець. Тому купити щось за ці гроші, навіть за безготівковим розрахунком, в окупації дуже складно.

Нагадаємо, при цьому деякі громадяни можуть отримати свою пенсію заздалегідь одразу за півроку.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua