Українці зможуть користуватися платіжною системою PayPal у повному обсязі

Український уряд, зокрема Мінціфри, наполегливо працює над тим, щоби вже незабаром платіжна система PayPal була доступна громадянам нашої країни у повному обсязі. Досі вона для українців працює лише в одному напрямку.

Українці зможуть користуватися платіжною системою PayPal у повному обсязі - today.ua

Тобто, українці активно користуються платіжною системою PayPal на рівні send only: вони можуть лише перевести гроші в рахунок оплати товарів і послуг в інтернеті. Однак скористатися цією системою для того, щоб отримати через неї оплату, переказати гроші на свій рахунок або перевести їх у готівку, наші громадяни поки не можуть.

Фактично зараз ця система працює для українців, як мембрана з односторонньою проникністю: туди від нас гроші входять, а звідти до нас не йдуть. Ось над цим і працює Мінціфри, щоби наші громадяни могли користуватися цим сервісом у повному обсязі. Міністерство цифрової трансформації розглядає це завдання як одне з пріоритетних у своїй роботі. Зокрема, заступник міністра з питань розвитку IТ-галузі Олександр Борняков повідомив, що Мінціфри працює над цим завданням вже близько року.

Поки, переговори, які проводилися з компанією PayPal, не принесли для нас бажаного результату, але робота над цим не припиняється.

"Представникам PayPal ми надаємо всю необхідну інформацію про український ринок і розвиток cashless в Україні. У планах - зустріч із керівництвом компаній PayPal і Strip", - розповідає Борняков.

Українці зможуть користуватися платіжною системою PayPal у повному обсязі Платіжна система PayPal на сьогодні вже працює в 200 країнах світу. Українцям вона добре знайома і активно використовується ними. Так, лише за минулий рік українські підприємці здійснили близько 13 мільйонів транзакцій за допомогою PayPal на загальну суму понад 450 мільйонів доларів.

Мінціфри вважає, що такі обсяги грошей, які українці провели через систему PayPal, краще будь-яких інших аргументів мають переконати компанію у перспективності українського ринку. Тому наші чиновники сподіваються, що успіх подальших переговорів гарантований, і вже незабаром наші громадяни зможуть "юзати" цю систему в повному обсязі.

Крім PayPal, Мінціфри також хоче завести на український ринок ще одну платіжну систему - Stripe. Цей сервіс, який дозволяє проводити платежі в декількох валютах, вже працює в країнах ЄС, а також у Великобританії, Швейцарії, Норвегії, США, Канаді, Австралії, Японії, Гонгконзі, Малайзії, Мексиці, Новій Зеландії, Сінгапурі.

Наші чиновники від Мінціфри вважають, що пора цьому сервісу з'явитись і у нас, в Україні.

Нагадаємо, в Україні раніше була запущена платіжна система Paycell, яка належить оператору мобільного зв'язку Lifecell.

ДЖЕРЕЛОmc.today