Українці отримають компенсацію за зруйноване житло під час війни

Українці, чиї будинки чи квартири було знищено або пошкоджено російськими окупантами, отримають від держави грошову компенсацію. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Українці отримають компенсацію за зруйноване житло під час війни - today.ua

За його словами, в Україні вже створено спеціальний Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Саме він і займатиметься фінансуванням відновлення всього, що зруйнували російські окупанти.

Шмигаль також повідомив, що українці, чиє житло було пошкоджено або знищено внаслідок вторгнення Росії та які хочуть отримати грошову компенсацію, мають подати заявку (зареєструвати інформацію) у мобільному додатку Дія. Поки що в цьому додатку немає такої функції. Очікується, що вона з'явиться приблизно за один тиждень.

Українці отримають компенсацію за зруйноване житло під час війни Відновлення будинків та інфраструктури, що знищили російські окупанти, почнеться відразу після закінчення війни.

Тим часом, під час воєнного стану, як і раніше, потрібно оплачувати комунальні послуги. Проте, пеня за несвоєчасну оплату чи оплату не у повному обсязі не нараховується. Можливо, потім українцям зроблять якісь послаблення щодо оплати ЖКП, проте поки що їх немає.

Раніше повідомлялося, що після запровадження в Україні військового стану Кабмін запровадив державне регулювання цін на деякі соціальні продукти.