Українцям заборонили купувати криптовалюту з гривневих рахунків

Українці зараз вже не можуть купувати криптовалюту зі своїх гривневих банківських рахунків. Таке рішення ухвалив Нацбанк України.

Українцям заборонили купувати криптовалюту з гривневих рахунків - today.ua

Крім того, українці зі своїх гривневих банківських рахунків тепер не можуть поповнювати електронні гаманці, купувати подарункові сертифікати та інше.

Український фінансовий регулятор таким чином хоче запобігти відпливу капіталу з України, яка вже майже два місяці бореться з російськими окупантами. У разі війни це може бути серйозною проблемою.

Нагадаємо, у березні 2022 року президент Володимир Зеленський підписав закон про віртуальні активи, який передбачає офіційну роботу криптобізнесу. Тепер в Україні мають легально працювати іноземні та українські криптобіржі. Очікується, що це допоможе залучити додаткові кошти для ЗСУ, які борються із російськими окупантами.

Українцям заборонили купувати криптовалюту з гривневих рахунків Банки мають відкривати рахунки для криптокомпаній, а українці можуть мати віртуальні активи. При цьому держава гарантує захист прав на віртуальні активи.

Тим часом криптофонд України на потреби ЗСУ зібрав уже понад 60 млн доларів. Декілька десятків мільйонів витратили на купівлю військової амуніції.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що великі інвестори розпродають біткоїн.