Українцям радять терміново міняти газове опалення на електричне

Українцям потрібно міняти газове опалення на електричне. Причому це необхідно робити якнайшвидше. Це дозволить скоротити енергозалежність нашої країни. До того ж, це буде позитивно оцінено нашими західними партнерами.

Українцям радять терміново міняти газове опалення на електричне - today.ua

Таку думку висловив в інтерв'ю одному з українських ЗМІ екс-глава Нафтогазу Андрій Коболєв.

Колишній топ-менеджер Нафтогазу вважає, що Україні слід якнайшвидше змінювати систему централізованого опалення. Оскільки зараз неможливо перейти до індивідуального опалення будинків, то треба хоча би замінити енергоносій у системах централізованого опалення. Коболєв каже, що треба переходити з газового нагріву води на електричний. Українцям радять терміново міняти газове опалення на електричне Причому що швидше Україна це почне робити, то більше в нас шансів пройти зиму без великих катаклізмів. До того ж, якщо ми, як і дотепер, будемо імпортувати газ на опалення, нас просто не зрозуміє Європа.

"Україна не може однією рукою просити Європу відмовитися від російського газу, а іншою – просити гроші на цей же газ з Європи, купуючи який, ми ще більше збільшуємо очікуваний дефіцит газу в ЄС", - вважає Коболєв.

Звісно. перехід з одного виду енергоносія на інший – це справа не одного дня, і навіть не одного року. Проте, чим швидше Україна почне перехід від однієї системи опалення до іншої, тим краще буде і для нас, і для Європи в цілому.

"Я розумію, що це звучить трохи космічно, але іншого виходу у нас немає. Це не швидкий процес і не простий, тому чим раніше почнемо, тим краще", - переконаний колишній керівник Нафтогазу.

Нагадаємо, тим часом для мільйонів українців вже за тиждень може злетіти тариф на газ. Адже компанія Нафтогаз, яка нещодавно стала Постачальником останньої надії для абонентів із 17 областей, досі не визначилася з ціною на газ для своїх нових клієнтів.

ДЖЕРЕЛОinshe.tv