Українцям дозволили користуватися грошима з заарештованих рахунків

Українці, на рахунки яких було накладено арешт органами державної виконавчої служби або приватними виконавцями, тепер, з 7 березня 2022 року, через російське вторгнення можуть користуватися своїми грошима. Про це повідомила прес-служба НБУ.

Українцям дозволили користуватися грошима з заарештованих рахунків - today.ua

У повідомленні регулятора уточнюється, що користуватися своїми грошима з заарештованих рахунків можна, якщо сума стягнення за виконавчим документом не перевищує 100 000 гривень.

У разі відкриття рахунку клієнтом, на гроші якого в цьому банку накладено арешт, клієнти можуть відкрити такий рахунок та користуватися ним без урахування арешту до закінчення війни.

Нацбанк вже поінформував банки про те, що потрібно проводити операції з рахунків клієнтів за наявності арешту на гроші.

Заступник голови НБУ Олексій Шабан наголосив, що в умовах війни держава не може позбавити громадян можливості розпоряджатися своїми грошима на елементарні життєві потреби.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "Райффайзен Банк" з 7 березня тимчасово закрив усі свої відділення у Києві, Харкові, Херсоні, Луганській та Херсонській областях, а також у деяких інших регіонах. Причина – обстріл російських окупантів.