Українцям розповіли особливості приготування їжі за відсутності газу та електрики

Автор: Марченко Любов

Зима, що наближається, буде тяжкою. Росія не припиняє атак на енергетичну систему України. Щодня з усіх каналів мовлення українців просять підготуватись до важкої зими. Назріває колапс в енергосистемі країни. Також не виключений газовий шантаж з боку північного сусіда. При цьому приготування їжі без газу та електрики - не найпростіше завдання.

Українцям розповіли особливості приготування їжі за відсутності газу та електрики - today.ua

Тому краще бути готовими до несподіванок. Видання sud.ua зібрало поради фахівців з приготування їжі без електрики і газу.

Найпростіше розвести багаття для приготування їжі. Цей варіант є ідеальним для приватних будинків. Але він можливий і для мешканців багатоповерхівок. Єдиною перешкодою може бути несхвалення ваших дій із боку сусідів. Тож налагоджуємо дружні стосунки із сусідами та сміливо йдемо у двір готувати обід.

Українцям розповіли особливості приготування їжі за відсутності газу та електрики

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Для приготування їжі на багатті спочатку потрібно підготувати металевий (краще чавунний) посуд, дрова, сірники або запальничку, також можна використовувати вугілля. Сама схема подальших дій проста і очевидна. Знаходимо зручне місце для розведення багаття, розпалюємо вогонь. Над вогнем підвішуємо металевий посуд і починаємо готувати в ньому їжу. Замість посуду можна використовувати мангал. У результаті - насолоджуємось їжею, приготованою на багатті.

Наступним варіантом може бути улюбленець туристів - газовий примус. Це - пальник, який працює від маленького газового балона. Одними з переваг такого пристрою є його легкість і компактність. Та й принцип роботи з ним – простіше нікуди. Розкручуємо балон, запалюємо пальник і ставимо посуд з їжею на вогонь.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ну, і останній варіант – портативна газова плита. Вона може працювати від централізованої магістралі газопостачання або автономно від газового балона. Вага такої плитки невелика і варіюється від 5 до 10 кг. Тож за потреби її можна прихопити з собою. Плюсом також буде швидке нагрівання, що дасть можливість і їжу приготувати, і без гарячої кави не залишитися. Головне – підключити балон потрібної ємності.

Нагадаємо, для приготування деяких круп можна обійтись без вогню. Іноді їх досить просто замочити у воді чи молоці.

Головне