Українцям розповіли, які професії будуть найбільш затребувані наступного року

Автор: Марченко Любов

В Україні ще минулого року намітився підвищений попит на працівників деяких спеціальностей. У 2022 році ці тенденції збережуться. Професії, які будуть найбільш затребувані цьогоріч, лежать у сфері продажу, IT-технологій, медицини, логістики та маркетингу.

Українцям розповіли, які професії будуть найбільш затребувані наступного року - today.ua

Про підвищений попит на представників цих професій свідчать дані кадрового порталу grc.ua.

Отже, найбільш затребуваними цього року будуть такі професії:

  • IT-фахівці;
  • лікарі, медсестри, фармацевти;
  • спеціалісти з продажу, зокрема – менеджери з продажу В2В (бізнес для бізнесу, коли процеси купівлі-продажу відбуваються між компаніями);
  • фахівці у сфері логістики і транспорту;
  • маркетологи та спеціалісти у сфері PR;
  • працівники фінансової сферы.

Українцям розповіли, які професії будуть найбільш затребувані наступного року "Протягом минулого року найбільше зростання кількості відкритих вакансій показала сфера продаж. Цього року тенденція збережеться. За рахунок продуктового рітейлу та розвитку e-commerce буде продовжуватися збільшення вакансій", - розповіла керівник експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua Руслана Березівська.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Крім того, буде високим запит на логістів, спеціалістів із закупівель та співробітників call-центрів, каже спеціалістка.

Зберігається також попит на фахівців у сфері сільського господарства та промисловості. Причому у цих сферах незмінно високий запит не лише на професії, які потребують вищої освіти, а й на робочі руки, що потрібні скрізь та завжди. Причому запит на робочі руки не знижується через масовий відток представників робітничих спеціальностей за кордон.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У цих секторах завжди буде попит не тільки на вузькопрофільних спеціалістів: технологів, інженерів, розробників, – але й на звичайний персонал. Це стосується робочих спеціальностей, де не потрібна вища освіта, і де може працевлаштуватися кожна людина", - каже експерт з працевлаштування Валентина Бардадим.

Нагадаємо, при цьому в Україні є галузі, де середня зарплата набагато вища за середню по країні. Представникам цих професій не треба їхати за кордон. Вони можуть непогано заробити і в рідній країні.