Українцям розповіли, де можуть знадобитися куплені взимку генератори та зарядні станції

Автор: Марченко Любов

Минулої осені та минулої зими українці, налякані тривалими відключеннями електрики, активно скуповували павербанки, генератори та зарядні пристрої. Але вже на початку весни енергопостачання в усіх регіонах було відновлено, і куплені засоби генерації виявилися непотрібними.

Українцям розповіли, де можуть знадобитися куплені взимку генератори та зарядні станції - today.ua

Проте, люди, що мають досвід, не радять українцям позбавлятися генераторів та зарядних станцій, які, як багатьом тепер здається, лише займають місце. З приходом осені все ще може повторитися, вважають багато експертів. Зараз Росія накопичує ракети, щоб із настанням холодів знову обрушити на нашу енергосистему усі свої боєголовки.

Такої думки дотримуються радник прем'єр-міністра України Юрій Бойко. Аналогічну думку також висловив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.

На думку Харченка, агресор зараз активно виробляє та накопичує ракети для відновлення ударів по нашій енергосистемі на початку наступного опалювального сезону.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Українцям розповіли, де можуть знадобитися куплені взимку генератори та зарядні станції

Звичайно, нині Україна завдяки отриманим від західних партнерів системам ППО дуже непогано захищена від ракетних атак противника. Ступінь цього захисту набагато вищий, ніж був у середині осені минулого року, коли ворог почав активно обстрілювати нашу енергосистему. Однак повністю захистити всі об'єкти жоден засіб ППО не зможе. А тому, в разі обстрілу, потрапляння по енергооб'єктах будуть. І ніхто не може ручатися, що блекаутів більше не буде. А отже, куплені генератори та зарядні пристрої, на жаль, ще можуть стати в нагоді.

До того ж, і без нових ракетних атак ніхто не гарантує, що взимку, коли навантаження на енергосистему зросте, воно не дасть збій. Адже поки що система не відновлена. Причому річ не лише у нестачі грошей на відновлення, а й у тому, що у світі елементарно не вистачає стільки важкого електротехнічного обладнання, яке потрібне нашій країні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тому Олександр Харченко радить знайти затишний куточок для купленого джерела живлення та подбати про його збереження і підтримку функціональності.

А оскільки генератори, дров'яні печі та буржуйки нам, можливо, доведеться використовувати ще не раз, то потрібно добре засвоїти, як уникнути отруєння чадним газом при використанні цих пристроїв.

Головне