Українцям розповіли, що робити з купленими акумуляторами та генераторами

Автор: Марченко Любов

Українці, налякані безперервними ракетними атаками та цілодобовими відключеннями електроенергії, на початку зими активно скуповували акумулятори та генератори, щоб забезпечити свої будинки та підприємства електрикою. А тепер, коли енергетики зуміли повернути світло в будинки, громадяни не знають, куди подіти закуплені засоби генерації.

Українцям розповіли, що робити з купленими акумуляторами та генераторами - today.ua

Керівник компанії Укренерго дав українцям пораду як вчинити з купленими акумуляторами та генераторами.

Українські енергетики за кілька місяців ракетних атак на енергосистему набули безцінного досвіду. Вони навчилися відновлювати електропостачання за лічені години, навіть у найскладніших ситуаціях. Тому, навіть у разі повторного обстрілу, таких наслідків, як це було взимку, не передбачається.

"Проте це все може все одно знадобитися, тому що ми ще війну не виграли, енергетичну битву ми ще до кінця не виграли", - каже топ-менеджер Укренерго.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Ракетна атака, здійснена агресором 9 березня, показала, що недооцінювати ворога не варто. Навіть за умови, що переважну кількість ворожих ракет вдало збивають наші засоби ППО, все ж таки деякі з них долітають до цілей.

Українцям розповіли, що робити з купленими акумуляторами та генераторами

Блекауту по всій країні не буде – енергетики зуміли переформатувати енергосистему так, що тотального відключення електрики не повинно бути. Проте великі локальні аварії цілком можливі. Тому розслаблятись українцям зарано, як і зарано збувати куплені генератори. Вони ще можуть неодноразово стати в нагоді.

Крім того, Кудрицький нагадує, що енергосистему країни не відновлено в тому вигляді, в якому можна говорити про стабільність і надійність енергопостачання. Більшість об'єктів заживлено за тимчасовими схемами. І тому аварійні ситуації можуть виникати будь-коли.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найкраща профілактика від аварій – недопущення перевантаження мережі. Тому глава Укренерго закликав громадян економно витрачати електроенергію, пам'ятаючи, що стабільність енергосистеми зараз залежить від кожного з нас.

Нагадаємо, експерт назвав ймовірну дату підвищення тарифу на електроенергію та вартість нового тарифу.