Українцям розповіли, що робити, якщо під час війни скінчився термін дії банківської картки

Через війну багато власників банківських карток потрапили в обставини, які не дозволяють їм нанести візит до банку і замінити стару картку і закінченим терміном дії на нову. Це створює їм чимало труднощів. Однак проблему можна вирішити. Банківська картка з терміном дії, що минув, - не привід відмовитися від послуг фінустанови.

Українцям розповіли, що робити, якщо під час війни скінчився термін дії банківської картки - today.ua

Як з'ясувалося, є два способи виправити ситуацію з такою карткою:

  • продовження терміну дії банківської картки;
  • випуск віртуальної картки, за допомогою якої можна вільно здіснювати всі безготівкові розрахунки.

Продовження терміну дії старої банківської картки

У зв'язку з війною багато українських банків продовжили термін дії своїх карт: хто на два, хто на три, а хто і на шість місяців. В цьому випадку власнику "старої" картки взагалі немає сенсу турбуватися. Він може користуватися нею стільки, на скільки банк продовжив термін її дії. Українцям розповіли, що робити, якщо під час війни скінчився термін дії банківської картки Щоправда, деякі банки продовжили термін дії карт автоматично. А до деяких – клієнтам доведеться звертатися індивідуально. Однак це не означає, що їм відмовлять, оскільки така функція передбачена.

Випуск віртуальної картки

Віртуальну картку можна випустити у мобільному додатку свого банку. Такі картки неможливо матеріалізувати у пластику, тобто картку не можна взяти в руки або покласти до кишені. Однак вона має майже всі властивості і можливості, притаманні звичайній пластиковій картці.

Вона має 16-значний номер, має тризначний код, який потрібно ввести перед тим, як користуватися нею онлайн, і навіть має термін дії. Крім того, таку картку можна додати до GooglePay або ApplePay, щоб розраховуватись за допомогою смартфона.

Нагадаємо, ПриватБанк нараховує клієнтам відсотки на решту боргу, незважаючи на оголошені кредитні канікули.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua