Українцям розповіли, як уникнути багатотисячного штрафу через несправність газового лічильника

Українцям розповіли, чим може обернутися газовий лічильник, який став повільно крутитися. Через такий лічильник можуть нарахувати багатотисячний штраф. Крім того, українцям розповіли, що іще може стати причиною додаткових нарахувань на споживачів газу.

Українцям розповіли, як уникнути багатотисячного штрафу через несправність газового лічильника  - today.ua

Наприклад, у Львівській області, в селі Вороняки, у місцевої жительки під час перевірки виявили лічильник без пломби. Природно, це відразу викликало у газовиків підозру, і вони нарахували господині понад 44 тисячі гривень боргу. До будинку жінки відразу припинили постачання газу. І тепер газопостачання відновлять лише після того, як споживачка заплатить нараховану їй суму боргу.

Ще дві пенсіонерки з села Ремезівці тієї ж Львівської області поплатилися додатковими нарахуваннями через лічильники, що повільно крутилися. Фахівці кажуть, що їхні газові лічильники крутилися в уповільненому темпі - більш, ніж удвічі повільніше норми. Українцям розповіли, як уникнути багатотисячного штрафу через несправність газового лічильника

Газовики нагадали споживачам, що слід робити, якщо з газовим лічильником є проблеми

Потрібно негайно звернутися з листом в облгаз, в якому викласти суть проблеми. Лист-претензія пишеться на ім'я глави компанії. Якщо ж постачальники газу не квапляться з реакцією, то слід зателефонувати на гарячу лінію уряду за номером 1545 або ж звертатися до постачальників через сайт контакт-центру - www.ukc.gov.ua

Споживач також може поскаржитися на своїх постачальників в НКРЕКП, якщо він вважає , що йому незаконно опломбували трубу і припинили постачання газу.

Нагадаємо, навесні нинішнього року в Україні проходила масова звірка показань газових лічильників. Було виявлено чимало випадків заниження показань у звітах споживачів.

ДЖЕРЕЛОhvylya