Українцям розповіли, що буде з ціною на хліб влітку

Влітку поточного року ціна на хліб зміниться. Процес подорожчання основного продукту українців, що почався ще в минулому році, у цьому році продовжується. Однак на початку року він просувався вищими темпами. Влітку хліб ще подорожчає, але приріст ціни на хліб не буде високим.

Українцям розповіли, що буде з ціною на хліб влітку - today.ua

Такий прогноз дав глава Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко. За словами Дорошенка, основне подорожчання цього року вже відбулося. Далі ціна, якщо й буде рости, то незначно. Можливо, хліб за літо стане дорожче на 2-3%, але великого стрибка цін вже чекати не варто.

"Хліб буде потрошку рости в ціні, але незначно. Я думаю, в червні, липні і серпні може додатися близько 2-3% до ціни хліба. Основні коливання ціни хліба в цьому році вже відбулися", - підкреслив Олексій Дорошенко.

Українцям розповіли, що буде з ціною на хліб влітку А ось директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин вважає, що ціна на хліб ще не вичерпала в цьому році свій потенціал зростання. Хліб буде дорожчати і далі. Ціни на зерно на світовому ринку поки не знижуються, і, відповідно, вартість хліба також буде рости. Принаймні, до кінця червня.

Наприкінці червня вже має бути ясна ситуація з урожаєм зерна в нинішньому році. Тоді й стане зрозуміло, чи буде ціна на хліб і далі підвищуватися, або ж вона зупиниться.

Нагадаємо, експерти також говорять, що ціни на полуницю і ранні ягоди в цьому році будуть високими через пізню весну і несприятливі погодні умови під час цвітіння ягідних культур.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel