Українцям доведеться платити податки на дорогі покупки

Автор: Марченко Любов

Жити невідповідно до своїх достатків стане в Україні майже неможливо. Принаймні, так обіцяє нинішня влада. Кабмін готує закон, яким зобов'яжуть деяких громадян платити податки на дорогі покупки, які непорівнянні з їхніми легальними доходами.

Українцям доведеться платити податки на дорогі покупки - today.ua

Слідом за податковою амністією, українцям, які не захочуть нею скористатися, готують нову пастку - закон, який дозволить здійснювати контроль за дорогими покупками громадян. Від деяких вимагатимуть пояснити походження грошей. Якщо вони не зможуть цього зробити, доведеться сплатити податки на дорогі покупки.

Про закон, що готується, повідомив у своєму Facebook глава парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Кабінет міністрів готує внесення в парламент законопроекту про так звані непрямі методи податкового контролю. Це про те, коли податкова зможе запитати про походження грошей на придбання цінного активу. І якщо людина не зможе відповісти або показати декларацію про амністію - вона буде змушена доплатити податок на витрати, які не може пояснити ", - розтлумачив Гетманцев.

Популярні зараз

НБУ повідомив про вилучення з обігу купюр номіналом 500 грн з 1 серпня

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

У Міненергетики заявили про ринковий тариф на світло у 7,5 грн: коли зміниться вартість комунальної послуги

В Україні різко подорожчала оренда 1-кімнатних квартир: названо ціни на житло в областях

Українцям доведеться платити податки на дорогі покупки При цьому нардеп підкреслив, що ні про який додатковий податок і мови бути не може. Фактично - це той самий податок, який багато наших співгромадян можуть заплатити в рамках податкової амністії, щоби потім спати спокійно і купувати собі все, що заманеться.

"Доплачувати потрібно буде лише за витрати, за якими платник не зможе підтвердити походження. Якщо у вас немає тіньових доходів або ви скористалися амністією, то вам не доведеться в майбутньому доплачувати", - уточнив народний обранець.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Мабуть не випадково Гетманцев анонсував новий законопроект саме зараз, перед стартом податкової амністії, якою можна буде скористатися, аби згодом не пояснювати походження кожної копійки, "нажитої непосильною працею".

Нагадаємо, податкова амністія в Україні стартує з 1 вересня нинішнього року і триватиме рівно рік.