Українцям обіцяють виплатити березневі пенсії достроково

Проблем із виплатою пенсій та іншої соцдопомоги в Україні наразі немає. Пенсії за березень уряд обіцяє виплатити громадянам наперед – раніше за встановлене число. Таку втішну новину повідомив пенсіонерам голова Мінфіну Сергій Марченко.

Українцям обіцяють виплатити березневі пенсії достроково - today.ua

"Цього місяця ми виплачуємо пенсію достроково", - пообіцяв чиновник.

Фінансова система України функціонує без збоїв, як у довоєнний час, однак із поправкою на військовий стан, який запроваджено в усіх регіонах каже головний фінансист країни. Українцям обіцяють виплатити березневі пенсії достроково Завдяки високій фінансовій дисципліні, виявленій платниками податків та підтримці з-за кордону, план бюджетних надходжень за лютий вдалося перевиконати на 24 мільярди гривень.

"Ми повинні захищати наш фінансовий стан та забезпечувати платоспроможність. У нас є перевиконання доходів за лютий на 24 млрд. Також наші банки нас підтримали. Підтримала Італія", – каже міністр.

Він також зазначив, що Україну підтримала Єврокомісія, а також Світовий банк підтримав на 1,8 мільярда. Крім того, обіцяє 600 млн доларів Інвестиційний банк і ще 1 млрд обіцяють дати у борг США.

Нагадаємо, українцям також розповіли про нюанси з виплатами пенсій у воєнний час. Зокрема, йдеться про тимчасово переміщених осіб, які змушені були тікати від війни.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua