Українцям назвали вагому причину для відмови в субсидії: стосується навіть стовідсоткових отримувачів

Автор: Марченко Любов

Названо ще одну причину, через яку в субсидії може бути відмовлено навіть стовідсотковим одержувачам. Навіть якщо домогосподарство відповідає всім умовам та вимогам для отримання допомоги від держави. Субсидія не буде призначена, якщо в заяві чи декларації про доходи не буде підпису заявника.

Українцям назвали вагому причину для відмови в субсидії: стосується навіть стовідсоткових отримувачів - today.ua

Про це повідомили в Пенсійному фонді України.

"Відсутність підпису на заяві про призначення субсидії або декларації про доходи вважається помилкою, яка може стати причиною відмови у наданні допомоги з оплати житлово-комунальних послуг", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, якщо навіть заявник зібрав усі необхідні документи, які доводять його безперечне право на субсидію, але при цьому забув підписати свої папери, субсидії йому не бачити.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Повторне право на розгляд заяви він отримає лише після того, як поставить свій підпис. На повторне подання заяви відводиться 30 днів, за які потрібно все виправити і знову подати документи.

Українцям назвали вагому причину для відмови в субсидії: стосується навіть стовідсоткових отримувачів

При цьому 30-денний термін можуть продовжити, однак лише в тому випадку, якщо заявник був хворий, і може підтвердити це відповідною медичною довідкою.

"Про наявність помилки претенденту на субсидію можуть повідомити в особистій бесіді, пошті, смс-повідомленні, листі на електронну адресу, повідомленні на веб-порталі електронних послуг ПФУ або через "Дія.Документ", - повідомляє ПФУ.

При цьому громадянам нагадали, що з боргами субсидію також не дадуть. Тому із заборгованістю за комуналку треба розрахуватися до травня. Щоправда, є ще один варіант: нанести візити постачальникам послуг, яким ви заборгували, та укласти з ними договори щодо реструктуризації боргів. Звичайно, це заняття клопітне, але субсидія того варта.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, уряд розглядає варіант зі зміною механізму виплати монетизованої субсидії. При цьому споживач повинен спочатку повністю розрахуватися за отримані комунальні послуги, а лише потім держава йому частково відшкодує вартість цих послуг, переказавши на його рахунок субсидію.

Якщо таке нововведення приймуть, то багато громадян можуть зав'язнути в боргах і залишитися без субсидії, оскільки їм не буде чим розраховуватися за комуналку за її повною ціною.