Українцям назвали вагому причину для відмови в субсидії: стосується навіть стовідсоткових отримувачів

Автор: Марченко Любов

Названо ще одну причину, через яку в субсидії може бути відмовлено навіть стовідсотковим одержувачам. Навіть якщо домогосподарство відповідає всім умовам та вимогам для отримання допомоги від держави. Субсидія не буде призначена, якщо в заяві чи декларації про доходи не буде підпису заявника.

Українцям назвали вагому причину для відмови в субсидії: стосується навіть стовідсоткових отримувачів - today.ua

Про це повідомили в Пенсійному фонді України.

"Відсутність підпису на заяві про призначення субсидії або декларації про доходи вважається помилкою, яка може стати причиною відмови у наданні допомоги з оплати житлово-комунальних послуг", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, якщо навіть заявник зібрав усі необхідні документи, які доводять його безперечне право на субсидію, але при цьому забув підписати свої папери, субсидії йому не бачити.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Повторне право на розгляд заяви він отримає лише після того, як поставить свій підпис. На повторне подання заяви відводиться 30 днів, за які потрібно все виправити і знову подати документи.

Українцям назвали вагому причину для відмови в субсидії: стосується навіть стовідсоткових отримувачів

При цьому 30-денний термін можуть продовжити, однак лише в тому випадку, якщо заявник був хворий, і може підтвердити це відповідною медичною довідкою.

"Про наявність помилки претенденту на субсидію можуть повідомити в особистій бесіді, пошті, смс-повідомленні, листі на електронну адресу, повідомленні на веб-порталі електронних послуг ПФУ або через "Дія.Документ", - повідомляє ПФУ.

При цьому громадянам нагадали, що з боргами субсидію також не дадуть. Тому із заборгованістю за комуналку треба розрахуватися до травня. Щоправда, є ще один варіант: нанести візити постачальникам послуг, яким ви заборгували, та укласти з ними договори щодо реструктуризації боргів. Звичайно, це заняття клопітне, але субсидія того варта.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, уряд розглядає варіант зі зміною механізму виплати монетизованої субсидії. При цьому споживач повинен спочатку повністю розрахуватися за отримані комунальні послуги, а лише потім держава йому частково відшкодує вартість цих послуг, переказавши на його рахунок субсидію.

Якщо таке нововведення приймуть, то багато громадян можуть зав'язнути в боргах і залишитися без субсидії, оскільки їм не буде чим розраховуватися за комуналку за її повною ціною.

Головне