Українцям, яких було звільнено від плати за комуналку, повернули всі платежі

В Україні повертають комунальні платежі навіть там, де їх скасували. Так, плата за комуналку повертається до Харкова, незважаючи на те, що раніше її скасували "до кінця війни".

Українцям, яких було звільнено від плати за комуналку, повернули всі платежі - today.ua

Про це йдеться у повідомленні Харківської міської ради.

В інформації від прес-служби міськради йдеться, що міські комунальні підприємства "Харківські теплові мережі", "Харківводоканал", "Жилкомсервіс" та "Комплекс із вивезення побутових відходів" відновлюють плату за свої послуги з 1 червня.

У повідомленні також йдеться, що протягом трьох місяців з початку війни міські комунальні служби самовіддано працювали на своєму "фронті". Вони оперативно усували численні пошкодження інфраструктурних об'єктів, дбали про те, щоб у городян в домівках була вода, щоб із міста вивозилися побутові відходи, щоби трубами йшло тепло, і в будинках працювали ліфти. Проте тепер усі ресурси вичерпані. У міста більше немає жодної фінансової можливості надавати всі ці послуги безкоштовно.

Українцям, яких було звільнено від плати за комуналку, повернули всі платежі

"В результаті масованих обстрілів багато об'єктів критичної інфраструктури були знищені або зазнали серйозних пошкоджень. Щоб підприємства могли якнайшвидше відновити їх та якісно підготувати Харків до нового опалювального сезону, було прийнято рішення відновити оплату послуг ЖКГ", - йдеться у повідомленні міськради.

При цьому городянам нагадали, що вся плата за комуналку, яку вони внесли в період з 24 лютого по 31 травня, буде їм зарахована в майбутні платежі. Їх буде зменшено на ті суми, які вже внесено.

Платити доведеться лише за послуги, які харків'янам будуть надані з 1 червня. При цьому якщо у когось була заборгована плата за комуналку до 24 лютого, то цей борг додадуть вже до липневих платежів за червень.

Нагадаємо, на початку квітня мер Харкова Ігор Тєрєхов пообіцяв, що жителям міста скасували плату за комуналку до кінця війни. Мабуть, градоначальник не очікував, що війна в Україні триватиме так довго.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua