Українцям дадуть фінансову допомогу на відновлення втраченого доходу: хто і на скільки може розраховувати

Українцям, які втратили свій дохід через війну, буде надано фінансову допомогу. Йдеться про громадян, які зазнали матеріальних втрат через воєнні дії на території, де вони проживають. Їм дадуть гроші на відновлення джерел доходу.

Українцям дадуть фінансову допомогу на відновлення втраченого доходу: хто і на скільки може розраховувати - today.ua

Йдеться про мешканців Іванківської громади, розташованої на Київщині. Вони отримають гроші від Данської ради.

Багато жителів цієї громади зазнали через війну суттєвих майнових втрат. Йдеться про засоби виробництва і, відповідно, джерела доходу: господарські споруди, техніку, худобу. Багато родин втратили з війною основне, а деякі і єдине, джерело доходу. Аби знову звестись на ноги, багатьом із них потрібні порівняно невеликі суми, проте взяти їх немає де. Тому фінансова допомога від Данської ради буде для них неоціненною підмогою.

Українцям дадуть фінансову допомогу на відновлення втраченого доходу: хто і на скільки може розраховувати

Розмір допомоги залежатиме від того, для якої мети її беруть.

До 40 тисяч гривень отримають фізичні особи:

  • на відновлення особистого господарства;
  • на створення або розширення бізнесу та/або самозайнятості.

А ось офіційно зареєстровані підприємці можуть отримати і більші суми. ФОПи можуть розраховувати на допомогу понад 40 тисяч гривень.

При цьому громадяни, які подумують про створення власного бізнесу і хочуть отримати під це гроші, мають надати власний бізнес-план.

До речі, на допомогу можуть розраховувати як постійні жителі Іванківської громади, так і ВПО, які зареєструвалися в ній. Тим, хто ще не подав заявку, варто поквапитись: прийом заявок закінчується 10 травня.

Подати заявку на фінансову допомогу можна за таким посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/FTxujU02?fbclid=IwAR1p8R_Gj-g4sHOJBU2si2Tww-i_dzS9Ha19roeZNnh2MhE3u9-pHj9

Нагадаємо, стало відомо, на яку грошову допомогу можуть розраховувати 2023 року малозабезпечені сім'ї.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua