Українцям дадуть гроші на продукти: допомогу отримають не лише переселенці

Українці можуть одержати від міжнародної організації гроші на продукти. Ця допомога розрахована не лише на внутрішніх переселенців, але й на інших громадян, які не мають статусу ВПО.

Українцям дадуть гроші на продукти: допомогу отримають не лише переселенці - today.ua

Про це стало відомо зі слів очільниці Мінсоцполітики Марини Лазебної, яка домовилася про допомогу з координатором Всесвітньої продовольчої програми.

Це не перші гроші. котрі виділяє українцям Всесвітня продовольча програма. Минулого місяця нею вже було профінансовано допомогу українцям у розмірі 47 мільйонів доларів. Тоді цієї допомогою зуміли охопити півмільйона українців, які мають статус ВПО та найбільше потребують підтримки. Українцям дадуть гроші на продукти: допомогу отримають не лише переселенці Тепер же її отримають не лише громадяни "зі статусом", а й інші українці, які потребують фінансової підтримки. Зокрема, гроші на продукти отримають такі категорії громадян, які не мають статусу ВПО:

  • люди, які перебувають на тимчасово окупованих територіях;
  • люди, що знаходяться на території, де точаться бої;
  • люди, що знаходяться на деокупованих територіях.

Таким чином, коло одержувачів допомоги від Всесвітньої продовольчої програми стане ширшим.

Нагадаємо, українці в Польщі можуть зареєструватися в центрі зайнятості та отримувати виплати з безробіття. При цьому вони можуть отримати право на безкоштовне навчання новій професії та безкоштовне відвідування різних курсів.

ДЖЕРЕЛОhvylya