Українським пенсіонерам пропонують навчання в університеті

Українські пенсіонери знову можуть відчути себе студентами. Їм пропонують навчання у так званому Університеті третього віку "Протон".

Українським пенсіонерам пропонують навчання в університеті - today.ua

Про це повідомляє видання Napensii.

Університет третього віку "Протон", незважаючи на воєнний час, незабаром відновить свою роботу у Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Заняття поки проводитимуться онлайн.

Університет третього віку спеціально створений для навчання людей похилого віку, які вже вийшли на пенсію, проте ще відчувають у собі енергію, сили і, головне, бажання пізнавати нове. Програма навчальних курсів в університеті "Протон" є різнобічною. Тут літні українці можуть глибше вивчити українську мову і літературу. Крім того, вони мають можливість займатися з досвідченими викладачами іноземними мовами. Зокрема, у програмі є іспанська та англійська.

Українським пенсіонерам пропонують навчання в університеті

Охочі також можуть заглибитися в культурологію, психологію та зайнятися творчістю, на яку раніше бракувало часу. Ну і, звісно, у сьогоднішньому світі не обійтися без комп'ютерної грамотності. Тому перетворення комп'ютерного "чайника" на просунутого "юзера" також входить у програму одного з навчальних курсів Університету третього віку.

Ректор університету Жанна Саврилова розповіла, що їхній навчальний заклад – це не лише можливість для людей у поважному віці освоїти потрібні знання і навички, до яких у них у молодості не доходили руки, а й місце, де вони заводять знайомства та знаходять нових друзів.

Для того, щоб стати студентом цього університету або його волонтером-викладачем, потрібно (на вибір):

  • зателефонувати за телефоном 380673864774;
  • написати на електронну адресу: [email protected];
  • заповнити заявку на сайті https://u3a.com.ua.

А тим часом молоді люди з України мають можливість безкоштовно навчатись у Краківській політехніці.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua