До 150 тисяч гривень на місяць: українських заробітчан приваблюють високими зарплатами на роботу в Чехії

Заробітчани з України стають усе більш затребувані в країнах Євросоюзу. Традиційно найбільша кількість наших громадян виїжджає на заробітки до Польщі. Однак і в Чехії робочі руки та кмітливі голови з України користуються дедалі більшим попитом. Нашим громадянам там готові платити від 30 до 150 тисяч в гривневому еквіваленті.

До 150 тисяч гривень на місяць: українських заробітчан приваблюють високими зарплатами на роботу в Чехії - today.ua

Оголошення про вакансії, які чекають українців у Чехії, з'явилися на популярному кадровому порталі rabota.ua.

Кого шукають чеські роботодавці?

Зарплати стартують від 30 тисяч гривень на наші гроші. Зокрема, стільки готові платити швеям не дуже високої кваліфікації, працівникам клінінгових компаній, некваліфікованим робітникам на заводі електропроводки, різноробочим та медичним працівникам із дипломами медсестер, фельдшерів та акушерів.

До 150 тисяч гривень на місяць: українських заробітчан приваблюють високими зарплатами на роботу в Чехії Що стосується останніх, то для них передбачена робота під наглядом старшої медсестри. А після нострифікації диплома, яку проходять за місцем роботи, медик отримує право працювати як самостійний фахівець і отримувати більш солідну зарплату.

Майже в кожній вакансії передбачена зарплатна вилка. Причому розбіжності в заробітку можуть бути удвічі і вище. Наприклад, тим же медпрацівникам середньої ланки можуть платити і 50 тисяч в місяць. Щоправда трудитися доведеться 5 днів на тиждень по 12 годин щодня.

Автослюсарям також готові платити від 30 до 55 тисяч.

До 100 тисяч гривень обіцяють платити кваліфікованому стоматологу.

Кому обіцяють найвищі зарплати?

А найвищі зарплати обіцяють інженерам апаратного забезпечення на завод PANASONIC, а також фахівцям з роботів FANUC. Таким спеціалістам готові платити на місяць до 150 тисяч.

До 150 тисяч гривень на місяць: українських заробітчан приваблюють високими зарплатами на роботу в Чехії Ну і, звичайно, майже всюди потрібно хоча би базове знання мови - якщо не чеської, то хоча б англійської. Тому заробітчанам, які всерйоз мають намір їхати до Чехії, не завадило би ще на батьківщині підучити мови. Тоді вони матимуть безсумнівну конкурентну перевагу перед іншими претендентами на ті самі вакансії.

Нагадаємо, тим часом Польща готує податкові преференції для заробітчан, розраховуючи, що молоді українці не тільки залишаться там працювати надовго, але й допоможуть вирішити демографічні проблеми, з якими зіткнулася вся Європа.

ДЖЕРЕЛОapostrophe