Українські садівники виростили гігантську черешню: чотири ягоди важать майже 100 грамів

В Україні вирощена гігантська черешня, плоди якої втричі більші за звичайну ягоду цієї садової культури. Така черешня була вирощена садівниками з Умані. Вага одного плоду склала 23 грами. Це майже втричі вище норми.

Українські садівники виростили гігантську черешню: чотири ягоди важать майже 100 грамів - today.ua

Незвичайну ягоду виростили в одній із фруктових компаній, які займаються садівництвом на території Умані, розповіло одне з профільних видань з посиланням на Facebook цій компанії.

За словами садівників, цей сезон видався дуже непростим. Аграріям додали роботи погодні умови, які склалися в Україні із самого початку сезону. По весняному цвітінню вдарили заморозки, знищивши надії садівників на хороший врожай. Та й початок літа, що видався холодним і дощовим, не сприяв розвитку і дозріванню ягід, які все ж зуміли зав'язатись і вижити. Через всі ці погодні катаклізми загинуло близько 60% врожаю черешень. Українські садівники виростили гігантську черешню: чотири ягоди важать майже 100 грамів І все ж, незважаючи на такі втрати, найпізніші сорти черешні дали в господарстві непоганий урожай - до 15 тонн з гектара. А один із цих сортів, навіть на подив садівникам, розродився плодами гігантського розміру. Ягоди досягали в діаметрі 38 міліметрів. При цьому розмір стандартної ягоди зазвичай коливається в діапазоні від 15 до 20 міліметрів.

Зрозуміло, що й вага такої ягоди також виявилась чималою - близько 23 грамів, тоді як середня вага "нормальної" ягоди становить 8 грамів. Таким чином, гігантська черешня, вирощена в Умані, виявилася приблизно втричі вагоміше за звичайні стандартні ягоди.

Нагадаємо, черешня - дуже корисна ягода. Вона нормалізує роботу серцево-судинної системи. Якщо щодня з'їдати чашку черешні, то в організмі вже дуже скоро почнуться позитивні зміни.

ДЖЕРЕЛОcomments.ua