Аптеки в Україні можуть підняти ціни на ліки

В Україні може збільшитись вартість медичних препаратів. Про це розповів Михайло Радуцький, який очолює парламентський комітет із питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Аптеки в Україні можуть підняти ціни на ліки - today.ua

За його словами, найближчим часом українські аптеки навряд чи сильно збільшать ціни. Швидше за все, ціни якщо і будуть змінюватись, то незначно.

Радуцький вважає, що для збільшення цін на ліки в Україні є принаймні дві причини. Зокрема, це інфляція та коливання курсу гривні. Крім того, потрібно враховувати, що переважну кількість медпрепаратів купують за кордоном, а там теж ціни збільшуються...

Глава парламентського комітету підкреслив, що в останні тижні знову почали відкриватися аптеки. Зараз по всій країні вже працює близько 12 000 аптек (до вторгнення Росії в Україні працювало 27 000 аптек).

Аптеки в Україні можуть підняти ціни на ліки Раніше МОЗ звернулося до аптек з проханням під час війни не підвищувати ціни на медичні препарати. Особливо просили не підвищувати ціни на медичні препарати першої потреби.

Як повідомлялося, в Україні хочуть забирати майно у підприємців за необґрунтоване підвищення цін під час війни.