У клієнтів Київстар стало більше щасливих днів: оператор запустив нову послугу

Компанія Київстар подбала про те, щоб її клієнти могли залишатися на зв'язку навіть у той монет, коли в них раптово скінчилися гроші, а поповнити рахунок ніде або просто ніколи. Мобільний оператор запустив послугу "Щасливий день", яка дозволить вам не втрачати зв'язок зі світом за жодних обставин.

У клієнтів Київстар стало більше щасливих днів: оператор запустив нову послугу - today.ua

Скориставшись цією послугою, абоненти Київстар зможуть цілий день абсолютно безкоштовно здійснювати дзвінки по мобільному і користуватися мобільним інтернетом. Навіть більше, і на дзвінки, і на інтернет у них буде безліміт протягом цілого дня.

Правда, користуватися такою послугою можна не частіше, ніж один раз на тиждень.

Як підключити послугу "Щасливий день"

Це можна зробити через профіль "Мій Київстар", через номер 222 (дзвінки з нього безкоштовні) і за допомогою запиту *222#. У клієнтів Київстар стало більше щасливих днів: оператор запустив нову послугу

Хто зможе скористатися послугою "Щасливий день" від Київстар

Скористатися такою можливістю зможуть всі абоненти, які знаходяться на передплачувати тарифних планах, а також ті, хто користується серією "Все разом".

А ось для деяких абонентів вона, на жаль, недоступна. Не зможуть скористатися "Щасливим днем" абоненти, які підключені до таких тарифних планів: "Все разом 4G", "Роутер 4G", "SIM для пристроїв", "Smart SIM", "Київстар Домашній 4G" і "Професіонал".

Поки ця акція буде діяти до 31 липня 2021 року. Однак не виключено, що потім в Київстар захочуть її продовжити.

Нагадаємо, Київстар дав можливість своїм абонентам підключати два номери на одну SIM-карту і розповів, як скористатися такою послугою.

ДЖЕРЕЛОprostomob