Туристи з України вже можуть летіти в Туреччину без ПЛР-тестів

Автор: Марченко Любов

Раніше підписана декларація між Києвом та Анкарою почала приносити перші плоди. Так, уже починаючи з 15 травня, Туреччина не буде вимагати у туристів з України результатів ПЛР-тестів. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Туристи з України вже можуть летіти в Туреччину без ПЛР-тестів - today.ua

Відповідна декларація між Україною і Туреччиною була підписана ще на початку цього місяця. Міністр Ткаченко вже висловив свою думку щодо такого швидкого рішення з боку Анкари. За його словами, "якщо ми можемо, дотримуючись норм безпеки, хоча б частково повернутися до звичних реалій - цим варто скористатися". Однак не варто забувати і про те, що "світ після пандемії вже не буде колишнім".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, турецьке повідомлення авіаперсоналу (NOTAM) по рейсах до Туреччини говорить, що відповідне рішення по Україні вступить в силу вже з початку доби 15 травня 2021 року за київським часом. Туристи з України вже можуть летіти в Туреччину без ПЛР-тестів При цьому варто відзначити, що, крім України, Анкара скасувала ПЛР-тестування для пасажирів деяких інших країн: Китаю, В'єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великобританії, Латвії, Люксембургу та Естонії.

Нагадаємо, з 29 квітня Туреччина закрилася на жорсткий карантин, через погіршення епідеміологічної ситуації. При цьому більш жорсткі умови карантину діють для місцевих жителів. Для туристів, які прибувають до Туреччини на відпочинок, такого жорсткого карантину немає. Туреччина не хоче втрачати гроші через простій туристичної галузі. Тому й ризикує, надаючи карантинні послаблення для туристів.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати