Ціни на яйця обрушилися втричі: де можна купити продукт за 25 гривень

Автор: Марченко Любов

Ціни на яйця в Україні увійшли в піке. Вони летять вниз із величезною швидкістю. Магазини ледве встигають переписувати цінники цього продукту. У деяких торгових мережах вартість яєць упала втричі, і тепер їх можна придбати за 25 гривень.

Ціни на яйця обрушилися втричі: де можна купити продукт за 25 гривень - today.ua

Про те, де за скільки можна купити яйця, повідомляє hvylya, посилаючись на gotoshop.ua.

Як і прогнозували експерти аграрного ринку, у травні ціни на яйця почали знижуватись. При цьому зниження йде стрімкими темпами - швидше, ніж передбачалося. Так, якщо у квітні середня вартість десятка яєць становила 70 гривень, то зараз деякі рітейлери пропонують уже десяток по 25 гривень.

Ціни на яйця обрушилися втричі: де можна купити продукт за 25 гривень

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Зокрема мережа ЕКО Маркет продає яйця С1 по акції з великою знижкою. Поштучно знижка становить 38%. Завдяки цьому десяток яєць коштуватиме покупцям лише 24,90 гривні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Не набагато дорожчий цей продукт і в мережі Фора. Там за одне яйце хочуть 2,84 гривні. Таким чином, за десяток доведеться сплатити 28,40 гривні. А у Варусі яйця С1 пропонують за 29,90 гривні десяток. У Метро та Ашані яйця дорожчі за 30: по 34,90 та 35,50 гривні відповідно. Але, звичайно, це все одно набагато дешевше, ніж було минулого місяця.

Нагадаємо, аналітики прогнозують, що до літа ціни на яйця впадуть ще більше, і тоді вже всюди вони коштуватимуть не вище 25-30 гривень за десяток.