Ціни на продукти з АТБ подекуди виросли в рази: де і як змінилися цінники

За продукти з української торгової мережі АТБ подекуди вимагають ціну, яка набагато вища, ніж ці товари вартують у мережі рітейлера. Справа в тому, що ці продукти викрадені з АТБ. І продають їх лише на певній території нашої країни.

Ціни на продукти з АТБ подекуди виросли в рази: де і як змінилися цінники - today.ua

Йдеться про населені пункти, які опинились у тимчасовій окупації. Зокрема, жителі окупованого Мелітополя звернули увагу на асортимент товарів, що продаються в російському супермаркеті "Міра", який нещодавно відкрився. Про це повідомляє РІА-Мелітополь.

Містяни, які ще добре пам'ятають довоєнний достаток на полицях продовольчих магазинів, і зокрема в супермаркетах АТБ, упізнали в деяких товарах, виставлених "Мірою" на продаж, продукти, які продавала українська торговельна мережа. Але якщо в АТБ, наприклад, пакет цукру зараз коштує менше 27 грн/кг, то в "Мірі" за нього хочуть понад будь-яку міру – по 43 гривні за кіло.

"Товар, явно, залишився від АТБ – чомусь подумалося: краще б місцеві городяни-мародери винесли", - пише одна з мешканок міста.

Ціни на продукти з АТБ подекуди виросли в рази: де і як змінилися цінники Інші покупці зазначають, що, наприклад, товари побутової хімії навіть стоять на тих самих полицях, що й стояли до війни. Тільки цінники переписали, піднявши ціни на все. Мелітопольці припускають, що всю цю продукцію окупанти поцупили зі складів АТБ, які не встигли евакуювати.

"Там же стоять і пляшки з українським пивом, імпортними елітними спиртними напоями, нерозпродані АТБ у зв'язку із забороною на торгівлю алкоголем", – діляться покупці.

Крім того, як пишуть городяни, поряд із викраденою зі складів АТБ українською продукцією вже почали з'являтися привізні товари. Щоправда, поки що білоруського виробництва, а не російського.

Нагадаємо, мережа АТБ почала гуртом продавати продукти зі своїх складів. Адміністрація компанії каже, що АТБ потроху відновлює свій потенціал і тепер може навіть продавати продукти зі своїх розподільних центрів.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua