Ціни на продукти для нардепів: у Зеленського здивували вартістю м'яса та гречки

Ціни на продукти для народних депутатів дещо відрізняються від тих, які змушені платити звичайні громадяни. Так, нардеп-"слуга" Микола Тищенко озвучив вартість, за яку він купує провіант на Бессарабському ринку. Виявилося, що там, на найдорожчому столичному ринку, йому вдається купити продукти набагато дешевше, ніж решті киян.

Ціни на продукти для нардепів: у Зеленського здивували вартістю м'яса та гречки - today.ua

Про те, де він і за скільки отоварюється продуктами, у нардепа запитали журналісти. Він, зокрема, розповів, що купує провізію на Бессарабському ринку столиці. Мовляв, дуже йому до смаку тамтешнє сало.

На питання журналістки, за скільки він там купує сало, Тищенко відповів, що ціна цього продукту від 50 до 100 гривень за кілограм.

Від сала плавно перейшли до гречки. Нардеп і тут спантеличив журналістку, розповівши, що востаннє купував гречку по 12 гривень за кіло. Правда, є і дорога - по 28, але він брав за 12. Ціни на продукти для нардепів: у Зеленського здивували вартістю м'яса та гречки А взагалі, він віддає перевагу меню з овочів та яловичини. Яловичину він теж купував на ринку за ціною 50-70 гривень за кіло. Однак, пройшовшись по ринку, з досадою виявив, що можна було купити її і набагато дешевше - лише за 20 гривень.

Тому зростання цін на продукти він особисто не помітив.

"Ні, такі самі. Всі ціни залежать від енергоносіїв. Якщо криза в світі, значить, піднімається і собівартість продукту, адже він якось потрапляє до нас на стіл", - авторитетно заявив заступник голови парламентської фракції "Слуга народу".

... Можливе теорія про множинність паралельних світів, які періодично перетинаються один з одним, не така вже й фантастична. І зовсім не виключено, що цей Микола Тищенко випадково потрапив до нас із паралельного всесвіту, де все йде не так, як у нас: ціни не ростуть, Україна давно задає тон у Євросоюзі, і гіперлупом можна за лічені хвилини дістатися від столиці до будь-якої глушини.

А може його просто закинуло в 2021 із минулого, бо востаннє такі ціни на продукти були в Україні ще в 2017 році.

Нагадаємо, в нашому світі ціни на продукти б'ють десятирічні рекорди та обіцяють рости і далі. За рік на світовому ринку вони виросли на третину. В Україні ціни не відстають від світових.