Ціни на однокімнатні квартири у великих містах України

Незважаючи на доволі скромні габарити, ціни на однокімнатні квартири у великих містах України скромністю не відрізняються. Згідно зі статистикою купівлі-продажу житла, вартість однокімнатних квартир у новобудовах цих міст коливається в діапазоні від 913 тисяч до 1,4 мільйона гривень.

Ціни на однокімнатні квартири у великих містах України - today.ua

Як і слід було очікувати, найдорожче житло, в тому числі і малогабаритне - у Києві. Так, вартість столичної однокімнатної квартири площею в 42 квадратних метра в середньому становить 1,4 мільйона гривень.

При цьому двокімнатне житло житло площею в 64,5 квадратного метра обійдеться значно дорожче. Його можна купити в середньому за 1,9 мільйона гривень. Трикімнатна квартира площею в 90 квадратних метрів обійдеться покупцеві столичної нерухомості у 2,7 мільйона.

Ціни на однокімнатні квартири у великих містах України

В Одесі ціни на однокімнатні квартири, звичайно, нижче, ніж у Києві. Однак і Південна Пальміра не готова віддавати своє житло за безцінь. Тут однокімнатне житло площею в 35,1 квадратного метра обійдеться в 913 тисяч гривень.

Двокімнатна квартира площею в 60,7 квадратного метра буде коштувати 1,5 мільйона гривень. А трикімнатна на 89 квадратних метрів обійдеться покупцеві в 2,1 мільйона.

У Львові ціни на однокімнатні квартири приблизно такі ж, як в Одесі. Тут однокімнатне житло площею в 43,8 квадратного метра коштує в середньому 1 мільйон гривень.

Двокімнатна квартира на 65 "квадратів" коштуватиме 1,5 мільйона. А за трикімнатне житло площею в 89,1 квадратного метра доведеться віддати 1,9 мільйона гривень.

Нагадаємо, в Києві зростає попит на дороге житло у новобудовах. При цьому квартири економ-класу стали купувати рідше.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua