Ціни на оренду житла у столиці знову зросли: фахівці побоюються різкої зміни вартості після нового року

За підсумками жовтня у Києві знову зросли ціни на оренду житла. Здебільшого приріст вартості стався за рахунок двокімнатних квартир. Оренда одно- і трикімнатних квартир практично коштує стільки ж, як і в попередньому місяці.

Ціни на оренду житла у столиці знову зросли: фахівці побоюються різкої зміни вартості після нового року - today.ua

У середньому, за жовтень ціни на оренду житла в столиці зросли на 2,8% порівняно з вереснем. А якщо порівнювати з жовтнем минулого року, то вони стали вищими на 4,8%.

Медіанна вартість оренди одного квадратного метра столичної нерухомості становить 11 доларів. Така середня ціна оренди у двокімнатних квартирах. В однокімнатних вона вища – 12 доларів, а у трикімнатних – 10 доларів. Ціни на оренду житла у столиці знову зросли: фахівці побоюються різкої зміни вартості після нового року Найдорожче вартує зняти житло у Печерському районі столиці. Тутешня медіанна вартість житла становить 16 долдарів за квадратний метр. А найдешевша оренда житла – у Деснянському районі. Там квадратний метр можна зняти лише за 7 доларів.

Загалом вартість оренди розподілилася по районах столиці таким чином: Ціни на оренду житла у столиці знову зросли: фахівці побоюються різкої зміни вартості після нового року За кількістю кімнат переваги орендарів столичних квартир мають такий вигляд:

  • 45% від загальної кількості – однокімнатні квартири;
  • 37% – двокімнатні квартири;
  • 15% – трикімнатні квартири;
  • 3% – багатокімнатні квартири.

Експерти ринку нерухомості прогнозують затишшя на ринку оренди житла до кінця новорічних свят. Напередодні нового року, звісно, активізується попит на подобову оренду.

А ось після закінчення всіх зимових свят ціни на оренду житла можуть впасти. Все-таки тривалий локдаун у столиці безслідно не пройде.

Нагадаємо, згідно з прогнозами, можуть також впасти і ціни на купівлю житла у столиці. Зараз вони роздуті до межі, говорять фахівці.

ДЖЕРЕЛОubr.ua